CH Ptak
CH Ptak

Zarząd Centrum Handlowego Ptak podjął decyzję o wystawieniu na przetarg 6 lokali handlowych powstałych w wyniku przeprowadzonej modernizacji.

Są to, jak poinformowano, jedyne wolne powierzchnie handlowe spośród 2,5 tys. stoisk znajdujących się w kompleksie.

Stoiska wystawione w przetargu znajdują się w najbardziej atrakcyjnych miejscach w hali A bis, B oraz w Pasażu Wschodnim. Cena wywoławcza za 1 mkw. to 23 euro.

– Sądząc po zawartych wcześniej umowach najmu, wynikających z poprzednich przetargów, czynsze będą z pewnością wyższe – poinformowali przedstawiciele zarządu.

Przetarg na wynajem lokali odbędzie się 23 maja 2014 roku o godzinie 12:00 w hali B. Regulamin, warunki przetargu i specyfikacja lokali handlowych dostępne są w biurze spółki oraz na stronie internetowej www.ptak.com.pl.

Przypomnijmy: Centrum Handlowe Ptak rozpoczęło swoją działalność w 1993 roku, w Rzgowie na przedmieściach Łodzi. Jest to największe w Europie Środkowo-Wschodniej centrum handlu hurtowo-detalicznego wchodzące w skład Holdingu.

Ptak Centrum Handlowe to 4 kompleksy handlowe o łącznej powierzchni ponad 200 tys. mkw. skupiające ponad 2,5 tys. rodzimych i zagranicznych firm, głównie producentów branży odzieżowej, obuwniczej i galanteryjnej.
W październiku 2012 roku Ptak Centrum Handlowe wzbogacił się o kolejny obiekt – Ptak Outlet, największy outlet w Polsce. Jest to kolejny etap rozwoju Holdingu. W najbliższym czasie Holding zamierza realizować kolejne etapy rozwoju innowacyjnego projektu inwestycyjnego Ptak Expo.

Przedstawiciele Holdingu Ptak będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014 Fall Edition. Swoje projekty zaprezentują przy stoisku 3.5. Forum odbędzie się 17–18 września 2014 roku w Warszawie. Więcej informacji o Forum TUTAJ.