Salon Reporter Young w Ferio Konin
Salon Reporter Young w Ferio Konin

Nowa restauracja Olimp oraz 2 nowe sklepy odzieżowe marek Solar i Reporter Young zostały otwarte w Centrum Handlowym Ferio w Starym Mieście koło Konina. Rozbudowa centrum zakończyła się blisko 2 miesiące temu.

W połowie maja 2014 roku oferta gastronomiczna Centrum Handlowego Ferio poszerzyła się o nową restaurację – do grona najemców food courtu dołączył Olimp, sieć oferująca posiłki w samoobsługowym systemie sprzedaży. Olimp, który zajmuje powierzchnię 73 mkw., jest już trzecim po Cukierni Sowa (110 mkw.) i greckiej restauracji Greco (57 mkw.), lokalem otwartym w odnowionej strefie gastronomicznej CH Ferio, oddanej do użytku klientom na początku marca tego roku.

– Nowa, jasna i przestrzenna aranżacja oraz nowoczesny wystrój strefy restauracyjnej Ferio przyciągają uwagę naszych klientów. Obserwujemy znaczny wzrost odwiedzalności tej części centrum i otrzymujemy bardzo pochlebne głosy na temat zróżnicowanej oferty samych restauracji. W wyniku modernizacji powiększyła się także liczba miejsc siedzących w obrębie food courtu, co również wpływa na komfort korzystania z oferty gastronomicznej naszego Centrum – mówi Katarzyna Tondel-Jędrzejczak, Asset Manager Ferio z ramienia Balmain Asset Management.

Na przełomie kwietnia i maja swoje salony w Ferio otworzyły również 2 marki odzieżowe: Solar – nieobecny wcześniej w centrum, oferujący odzież damską, który zajął powierzchnię 75 mkw., oraz wyremontowany, blisko 50-m salon Reporter Young z modą dziecięcą i młodzieżową.

CH Ferio Konin zostało otwarte w 2008 roku. Na powierzchni 30 tys. mkw. znajduje się galeria handlowa, w której skład wchodzi ponad 60 sklepów, między innymi takich marek jak: Intermarché, H&M, Reserved, Stradivarius, New Yorker, Douglas, Rossmann, Mohito, Cropp, i House. Dodatkowo na terenie centrum handlowego znajdują się: wolnostojący market budowlany Castorama, Media Markt, Jysk, Calypso Fitness oraz restauracja McDonald’s. Parking pomieści ponad 1000 samochodów.

Przedstawiciele Balmain Asset Management będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014 Fall Edition. Swoje projekty zaprezentują przy stoisku 4.12. Forum odbędzie się 17–18 września 2014 roku w Warszawie. Więcej informacji o Forum TUTAJ.