CH Wola Park
CH Wola Park

 

CH Wola Park
CH Wola Park

Grono najemców centrum handlowego Wola Park w Warszawie powiększyło się o 2 nowe salony: Eurofirany, oferujący kolekcje firan i zasłon, a także FBF-Follow By Fashion – sklep z odzieżą takich marek jak Bialcon i Lavard. Oferta gastronomiczna Wola Parku została wzbogacona o bar mleczny Mleczarnia. Wkrótce zostanie także otwarta kwiaciarnia Emma Kwiaty.

Salon Eurofirany jest zlokalizowany na pierwszym piętrze centrum handlowego i zajmuje ponad 360 mkw.

FBF-Follow By Fashion to sklep z odzieżą dla kobiet i mężczyzn. Na ponad 220 mkw. znajdziemy m.in. produkty marek Bialcon i Lavard. Salon również mieści się na pierwszym piętrze Centrum Handlowego Wola Park.

– Cieszymy się z otwarcia naszego nowego salonu w Wola Parku, ponieważ jest to jedno z najpopularniejszych centrów handlowych w Warszawie. Mamy już grono stałych i oddanych klientów w całej Polsce. Wierzymy, że nasza oferta przypadnie do gustu także mieszkańcom Woli – mówi Robert Majewski, prezes zarządu spółki Fashion Design Group sp. z o.o., właściciela FBF-Follow by Fashion.

Klienci odwiedzający Wola Park mogą zasmakować w domowej kuchni, odwiedzając Mleczarnię, popularny bar mleczny, który jest zlokalizowany w strefie restauracyjnej, także na pierwszym piętrze centrum handlowego, i zajmuje prawie 50 mkw. Jest to 6. lokal Mleczarni w Warszawie.

Wkrótce do grona najemców Wola Parku dołączy także kwiaciarnia Emma Kwiaty. Salon o powierzchni ponad 40 mkw. będzie znajdował się na parterze centrum handlowego. Będzie to 8. lokal tej firmy w Warszawie.

Centrum Handlowe Wola Park to kompleks handlowy, gdzie na dwóch poziomach galerii handlowej znajduje się ponad 180 butików i sklepów. Wola Park posiada także rozbudowaną ofertę rozrywkową, w tym kawiarnie i restauracje oraz dwupoziomowe Multikino i klub fitness Calypso. Dodatkowym udogodnieniem jest bezpłatny parking z 3 tys. miejsc postojowych, jak również stacja benzynowa. Nowy właściciel Centrum Handlowego Wola Park – Inter Ikea Centre Group Poland – planuje jego rozbudowę.

Przedstawiciele Inter Ikea Centre Group Poland będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014 Fall Edition. Swoje projekty zaprezentują przy stoisku 5.7. Więcej informacji o Forum TUTAJ.