Jean Louis David

Firma Provalliance Poland Polska sp. z o.o., właściciel francuskiej sieci salonów fryzjerskich Jean Louis David, planuje kolejne otwarcia w centrach handlowych. Jak ustaliła redakcja Retailnet, do końca roku spółka otworzy jeszcze 3 salony fryzjerskie. Znajdą się one w Galerii Warmińskiej w Olsztynie, CHR Sukcesja w Łodzi oraz Galerii Kujawskiej w Bydgoszczy.

Marka stale pracuje nad rozszerzeniem oferty dla swoich klientów. W salonach fryzjerskich Jean Louis David można już korzystać z szerokiej oferty zabiegów kosmetycznych. Sieć oferuje też liczne zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn. Oferta niektórych salonow poszerzyła się o zabiegi liftingujące oraz redukujące tkankę tłuszczową i cellulit. We wszystkich gabinetach kosmetycznych są również wykonywane usługi manicure i pedicure.

– Widzimy bardzo pozytywne reakcje klientek i klientów na nową ofertę, dlatego też stale poszerzamy ofertę gabinetów. Uzupełniające się zabiegi pozwalają naszym klientom zadbać nie tylko o włosy, ale również o twarz, ciało i dłonie. W wybranych salonach można przejść już pełną metamorfozę. Szerszy asortyment pozwala na przygotowanie wielu interesujący ofert i promocji. Otwarcie gabinetu również korzystnie odbija się na obrotach salonu – mówi dla Retailnet Olga Krasieńko, manager ds. PR i szkoleń firmy Provalliance Poland.

Obecnie sieć Jean Louis David liczy w Polsce 37 salonów, w tym 12 placówek działającym w oparciu o system franczyzy. Sieć jest rozwijana głównie w prestiżowych centrach handlowych w największych miastach kraju.

Jak już informowaliśmy, w ubiegłym roku otwarto 5 salonów franczyzowych marki. W maju 2013 roku Provalliance Poland otworzył salon w poznańskiej Galerii Malta, w czerwcu – w przejściu podziemnym pod Dworcem Centralnym w Warszawie, we wrześniu – w Galerii Katowickiej, w październiku – w CH City Center w Poznaniu, w listopadzie – w Galerii Bronowice w Krakowie, a w grudniu – w CH Atrium Promenada w Warszawie.

Przedstawiciele sieci Jean Louis David będą obecni podczas Shopping Center Forum 2014. Więcej szczegółów na temat SCF 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.