Łukasz Gądek, CityFit
Łukasz Gądek, CityFit

Łukasz Gądek objął funkcję dyrektora operacyjnego w spółce CityFit, która wprowadza na polski rynek sieć klubów fitness o niskich opłatach.

Jako dyrektor operacyjny Łukasz Gądek będzie odpowiedzialny za zarządzanie siecią klubów fitness oraz wprowadzanie i kontrolę procedur operacyjnych we wszystkich obiektach CityFit. Do zadań Łukasza Gądka należy także rekrutacja i zarządzanie personelem oraz zarządzanie programami treningowymi klubów.

Łukasz Gądek posiada 8-letnie doświadczenie w branży fitness. Do CityFit przeszedł z firmy Top-Gym, gdzie jako menedżer sprzedaży odpowiadał za dystrybucję sprzętu, consulting inwestycji fitness i rozwój sprzedaży w międzynarodowych sieciach hotelowych. W latach 2011–2013 Łukasz rozwinął autorskie programy zajęć treningowych w Fitness Academy. W latach 2008–2010 pracował jako trener funkcjonalny i koordynował działania siłowni Wrocławskiego Centrum Treningowego.

Łukasz Gądek jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie ukończył dzienne 5-letnie studia magisterskie na kierunku fizjoterapia. Podjął także studia MBA na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Spółka CityFit ma na celu rozwijanie w Polsce sieci klubów fitness o niskich opłatach członkowskich, wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt, otwartych 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Pierwszy klub CityFit zostanie otwarty na przełomie czerwca i lipca 2014 roku w Rzeszowie, następne – w Wałbrzychu i Warszawie. W ciągu 3 lat CityFit zamierza otworzyć w Polsce około 50 klubów fitness.