Galeria Askana
Galeria Askana

17 maja do grona najemców Galerii Askana dołączył salon By o la la…!, który zajmuje powierzchnię 36,37 mkw. i jest zlokalizowany na parterze gorzowskiej galerii handlowej.

Salon By o la la…! powiększył ofertę z branży moda. Kolekcje By o la la…! są dedykowane kobietom. Krótkie serie kolekcji zapewniają różnorodność modeli. Raz w tygodniu pojawia się w salonie nowy asortyment.

– Cieszymy się, że salon By o la la…! uzupełni ofertę handlową Galerii Askana. Jesteśmy przekonani, że kolejna modowa marka zostanie pozytywnie przyjęta przez klientów naszego centrum – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Bartłomiej Bujnowski, manager marketingu Galerii Askana.

Marka By o La La posiada aktualnie 19 sklepów.

Galeria Askana ma 55 tys. mkw. powierzchni całkowitej, 18 tys. mkw. GLA, na której znajduje się: 114 butików, 10 kawiarni, restauracji i barów. Wśród najemców obiektu są m.in.: C&A, Promod, Solar, Simple, Stradivarius, restauracja Sphinx, multiplex Helios z salami na 1,2 tys. osób. Zarządcą Galerii Askana jest CREAM.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management, oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań deweloperskich i project management. CREAM zarządza obecnie portfolio 18 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu „convenience”, obiekty multifunkcjonalne oraz obiekty biurowe nieruchomości typu „stand alone”.