Poznań Plaza
Poznań Plaza

 

Poznań Plaza
Poznań Plaza

Oferta obuwnicza galerii Poznań Plaza powiększyła się o markę Ecco. Salon zlokalizowany jest na parterze galerii i zajmuje powierzchnię 111 mkw. Poznań Plaza jest zarządzany przez Klepierre Management Polska sp. z o.o.

Ecco jest duńską marką, która działa od 1963 roku. Ecco zatrudnia na całym świecie ponad 19,5 tys. osób 50 narodowości. Produkty Ecco można znaleźć w 1,1 tys. firmowych sklepach i 14 tys. innych punktach sprzedaży w 91 państwach. W Polsce siecią zarządza Ecco EMEA Sales SE, Spółka Europejska oddział w Polsce. Obecnie na naszym rynku posiada ponad 100 placówek.

Poznań Plaza harmonijnie łączy funkcje handlowe i rozrywkowe dla całej rodziny. Na terenie galerii znajduje się supermarket Piotr i Paweł, wielofunkcyjne centrum nowoczesnych technologii Komputronik Megastore oraz około 130 butików z najnowszymi kolekcjami odzieży, biżuterii, galanterii skórzanej oraz obuwia, jak również wiele punktów usługowych. Poznań Plaza to także 10 sal kinowych, w tym jedyne w Poznaniu trójwymiarowe kino IMAX. W galerii można skorzystać z oferty restauracji oraz licznych kawiarni. W obiekcie dostępny jest bezpłatny pięciokondygnacyjny parking przeznaczony na 750 samochodów, dodatkowo wsparty przez 300 miejsc parkingowych na zewnątrz obiektu.

Grupa Kapitałowa Klepierre jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 13 krajach Europy. W Polsce posiada 7 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza, Kraków Plaza oraz Rybnik Plaza, które są zarządzane przez spółkę Klepierre Management Polska sp. z o.o. Większość centrów handlowych jest zlokalizowana w centralnych punktach miasta i łączy rozrywkę, handel oraz usługi.