Galeria Renova
Galeria Renova

Od maja 2014 roku w Galerii Renova w Warszawie działa nowa restauracja oferująca potrawy kuchni polskiej pod szyldem Głodne kawałki.

Nowo otwarty lokal zajmuje powierzchnię 111 mkw. i jest zlokalizowany na parterze centrum handlowego, przy głównym wejściu od ul. Rembielińskiej.

Głodne kawałki to restauracja serwująca posiłki na miejscu i na wynos. W menu znajdują się dania obiadowe, sałatki i wyroby garmażeryjne.

Galeria Renova, przy ul. Rembielińskiej 20, to kameralne centrum handlowo-usługowe położone w sercu warszawskiego Targówka. W obiekcie działają m.in. drogeria i apteka Cosmedica, drogeria Rossmann, salon Empik, a także sieci handlowe C&A, CCC, RTV Euro AGD, 5-10-15, Wojas oraz szkoła tańca Egurrola Dance Studio i fitness klub Jatomi Pure. Klienci Galerii Renova mogą również skorzystać z oferty Poczty Polskiej, fryzjera Lok&Roll, saloniku prasowego Kolporter, trzech banków, biura podróży, pralni oraz z oferty gastronomicznej. Właścicielem Galerii jest Grupa Napollo (wcześniej nosząca nazwę NAP Invest Group).

Wszystkie projekty Grupy Napollo zostaną zaprezentowane podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition przy stosiku 1.6. Forum odbędzie się 17–18 września 2014 roku w Warszawie. Więcej informacji o Forum TUTAJ.