Salon Wójcik
Salon Wójcik, Wójcik Fashion Group

W drugiej połowie maja 2014 roku w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Zgorzelec Plaza został otwarty sklep pod szyldem Wójcik.

Nowo otwarty sklep zajął powierzchnię prawie 60 mkw. i został zlokalizowany w centrum obiektu. Jest to 5. sklep tej marki w województwie dolnośląskim.

– Wójcik będzie pierwszym w Zgorzelec Plaza sklepem wyspecjalizowanym w sprzedaży odzieży dla dzieci i młodzieży. Wójcik jest bardzo dobrze rozpoznawalną marką dziecięcą i jesteśmy przekonani, że ta oferta będzie interesującym uzupełnieniem naszego profilu najemców – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Michał Beńko, dyrektor CHR Zgorzelec Plaza.

Zgorzelec Plaza, którego otwarcie nastąpiło w marcu 2010 roku, to największe centrum handlowo-rozrywkowe w regionie. Zlokalizowane jest w przygranicznym mieście Zgorzelec, zintegrowanym z niemieckim Görlitz, w odległości 16 km od granicy Czech.

Zgorzelec Plaza posiada około 13 tys. mkw. powierzchni najmu oraz 300 miejsc parkingowych. Wśród najemców obiektu wymienić można: H&M, Carry, Media Expert, Martes Sport, Empik, Douglas, Rossmann, KappAhl, Wojas, Zarycki Meble, Apart, Yes, market Stokrotka i inne. Poza funkcją handlową mocną stroną obiektu, jak poinformował zarząd centrum, jest rozbudowana część rozrywkowa – jedyne wielosalowe kino w promieniu 50 km należące do sieci Multikino, centrum rozrywkowe Fantasy Park z kręgielnią i dyskoteką oraz O2 Fitness Club. Obiekt należy do Plaza Centers.

Projekty Plaza Centers zostaną zaprezentowane podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition przy stoisku 3.3. Forum odbędzie się 17–18 września 2014 roku w Warszawie.