oferty

Brytyjski startup LoveSales zakończył ponad trzyletnie prace nad nową odsłoną swojej witryny online. Platforma umożliwia nie tylko wyszukiwanie i porównywanie ofert czołowych e-detalistów, ale także śledzenie zmian cen wybranych produktów oraz powiadomienia o nowych promocjach.

Oferty promocyjne w zasięgu ręki

LoveSales oferuje usługę integrującą oferty przeróżnych sklepów, wzbogaconą o możliwość otrzymywania powiadomień o spadku cen wybranych produktów, a także o personalizację codziennych powiadomień o promocjach obejmujących ulubione marki.

okazje
LoveSales pozwala porównać oferty promocyjne ulubionych marek

Okazja do wzrostu

Według przedstawicieli LoveSales, internetowy kanał sprzedaży jest ogromną okazją do rozwoju dla detalistów,  warunkiem jest jednak jest stałe dążenie do personalizacji oferty oraz wzbogacanie swojego biznesu o innowacyjne rozwiązania technologiczne. LoveSales swój wzrost zawdzięcza między innymi wysiłkom na platformach społecznościowych, takich jak Twitter i Facebook, a także na swoim własnym blogu.

W samej witrynie LoveSales znajdziemy codziennie aktualizowaną ofertę, zawierającą specjalnie wyselekcjonowane produkty. Cała strona zorganizowana została na podobieństwo portalu Pinterest: zawiera między innymi listę prezentową dla poszczególnych produktów oraz dla całych kolekcji. Korzystanie z witryny jest darmowe, a logowanie do serwisu możliwe jest zarówno przez e-mail, jak i przez konto na Facebooku.

Witryna pozwala na wygodne przeglądanie ofert i znalezienie tych najbardziej interesujących
Witryna pozwala na wygodne przeglądanie ofert i znalezienie tych najbardziej interesujących

Koniec z płaceniem bez zniżek

Nowa odsłona witryny działa już od dwóch tygodni. Jak powiedział przedstawiciel firmy w rozmowie z redakcją Evigo, odbiór ze strony klientów jest bardzo pozytywny. „Obecnie skupiamy się na promocji naszego portalu – chcemy, aby o jego istnieniu dowiedziało się jak najwięcej osób. Nasza firma stale ewoluuje, za jakiś czas chcemy mieć możliwość zaoferować klientom produkt, bez którego nie będą sobie już wyobrażać zakupów” – twierdzą przedstawiciele LoveSales.

LoveSales ma siedzibę w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Sloganem firmy jest hasło „Koniec z płaceniem bez zniżek!”

Zapraszamy do zapoznania się z pełną wersją artykułu w serwisie Evigo.com