Berlin Döner Kebap
Berlin Döner Kebap

Berlin Döner Kebap

Sieć Berlin Döner Kebap rozwija się przede wszystkim na terenie centrów handlowych. Otwarcie kolejnej lokalizacji także zaplanowano w tego typu obiekcie. Kolejna restauracja marki znalazła się w Centrum Janki pod Warszawą.

Lokal sieci znalazł się na terenie strefy food court i zajął powierzchnię 155 mkw. Restauracja znajduje się sąsiedztwie lodziarni Grycan oraz restauracji Olimp. Berlin Döner Kebap to format należący do kategorii casual restaurant, oparty na szybkiej obsłudze klienta.

Obecnie w Polsce działa 15 lokali sieci oferującej kebab w różnej postaci. Restauracje marki znajdują się w: Galerii Amber w Kaliszu, CH Galaxy, Galerii Kaskada, CH Turzyn, CH Ster, CH Auchan oraz CH Outlet Park w Szczecinie, CH Nova Park w Gorzowie Wielkopolskim, CH Port Łódź oraz CH Manufaktura w Łodzi, CH Jantar w Słupsku, Galerii Malta i Galerii Stary Browar w Poznaniu, CH Atrium w Koszalinie czy w Międzyzdrojach.

Firma otwiera punkty sprzedaży w różnych formatach. Jest w stanie dostosować ofertę i lokale do danej galerii handlowej. Placówki Berlin Döner Kebap mierzą od ok. 50 do nawet ponad 150 mkw.

Firma More Brands Group, do której należy sieć, prowadzi placówki własne, ale otwarta jest także na współpracę opartą na systemie franczyzowym.