Sklep RTV Euro AGD

RTV Euro AGD, ogólnopolska sieć detaliczna oferującą m.in. sprzęt audio-wideo, sprzęt gospodarstwa domowego i inny sprzęt komputerowy, planuje ekspansję w kolejnych miastach w Polsce. Przedstawiciele sieci będą uczestnikami jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014.

– W tym roku kontynuujemy rozwój naszej sieci salonów stacjonarnych, która stanowi dla nas jeden z trzech kanałów dystrybucji i promocji. RTV Euro AGD jest już obecne w 124 miastach, gdzie posiadamy 211 sklepów. Od początku roku otworzyliśmy nowe salony w takich miastach jak Lublin, Kalisz, Radomsko, Siedlce, co pokazuje, że nasza strategia uruchamiania nowych punków opiera się na byciu jak najbliżej naszych potencjalnych klientów – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Tomasz Siedlecki z RTV Euro AGD.

Na początku maja 2014 roku firma uruchomiła sklep w Poznaniu w Galerii Stary Browar i poszukuje kolejnych lokalizacji.

– Stale monitorujemy rozwój galerii, parków i centrów handlowych, starając się wybierać dla naszej sieci lokalizacje najbardziej dogodne i najchętniej odwiedzane przez naszych klientów. W najbliższym czasie czekają nas kolejne otwarcia – m.in. Lublińcu, Ostrołęce, Lęborku i Ostrowie Wielkopolskim – dodaje Tomasz Siedlecki.

RTV Euro AGD jest ogólnopolską siecią detaliczną oferującą sprzęt audio-wideo, sprzęt gospodarstwa domowego, laptopy i inny sprzęt komputerowy, sprzęt telekomunikacyjny, sprzęt fotograficzny oraz akcesoria. Firma oferuje też wiele usług związanych ze sprzedażą (transport, raty, przedłużenie gwarancji czy montaż). Aktualnie w ramach sieci działa 213 salonów sprzedaży w 124 miastach w Polsce. Firma prowadzi także sprzedaż przez telefon lub przez internet za pomocą sklepu online www.euro.com.pl.

Przedstawiciele sieci będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014 Fall Edition. Więcej informacji o Forum TUTAJ.