Waldemar Ciępka, PSNPH
Waldemar Ciępka, PSNPH

Przedstawiciele Polskiego Stowarzyszenia Najemców Powierzchni Handlowych (PSNPH), którego głównym celem jest ochrona interesów i praw najemców, będą uczestnikami jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014. Jak zapowiadają, SCF będzie okazją do dyskusji na temat aktualnej sytuacji i problemów rynku centrów handlowych.

– Członkowie Polskiego Stowarzyszenia Najemców Powierzchni Handlowych uczestniczą w Shopping Center Forum od wielu lat. Wszyscy podkreślają korzyści i zalety płynące z targowej formuły SCF, która umożliwia m.in. poznanie kierunków rozwoju polskiego rynku centrów handlowych, nawiązania nowych i podtrzymania kontaktów z deweloperami, inwestorami, zarządcami, spotkania w jednym miejscu i czasie wielu ważnych osób z szeroko rozumianej branży Retail – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Waldemar Ciępka, przedstawiciel PSNPH.

– Każda edycja SCF to ważna data także dla naszego Stowarzyszenia z punktu widzenia naszej działalności i realizacji celów statutowych – szczególnie w zakresie integracji środowiska najemców i propagowania Najlepszych Praktyk w Umowach Najmu mających na celu zapewnienie równych praw i obowiązków zarówno Najemcom, jak i Wynajmującym powierzchnie w centrach handlowych – dodaje Waldemar Ciępka.

– Jestem przekonany, że także w trakcie jesiennej edycji SCF 2014 będzie wiele okazji do wymiany na gorąco opinii i doświadczeń dotyczących aktualnej sytuacji i problemów rynku centrów handlowych zarówno między naszymi członkami jak i najemcami niestowarzyszonymi – podsumowuje Waldemar Ciępka.

Głównym celem Polskiego Stowarzyszenia Najemców Powierzchni Handlowych (PSNPH), jest ochrona interesów i praw najemców propagowanie dobrych praktyk handlowych oraz działanie na rzecz zapewnienia równych praw i obowiązków zarówno najemcom, jak i wynajmującym powierzchnie w centrach handlowych. W Do Stowarzyszenia należą m.in. takie marki jak: Super-Pharm, Venezia, Unisono, Wojas, Gatta, Bartek, Komputronik, Sizeer, 50 Style, Timberland, Giacomo Conti, Jean Louise David, Matras, Solar, McArthur, Yes, Big Star, Tchibo).