Restauracja Olimp
Restauracja Olimp

Restauracja Olimp

Grupa Gastromall kontynuuje bardzo dynamiczny rozwój marki restauracji Olimp. Jeszcze w czerwcu powstanie kolejny już lokal tej sieci w Warszawie. Znajdzie się on w Centrum Handlowym Wola Park.

Będzie to już 22. restauracja Olimp i 5. otwarta w tym roku. Restauracja będzie prowadzona przez franczyzobiorców, którzy otworzyli w tym roku Olimp również w CH Janki. Regułą jest, że franczyzobiorcy współpracujący z firmą otwierają kolejne restauracje sieci gastronomicznej w swoim regionie.

Grupa Gastromall nieustająco poszukuje franczyzobiorców na terenie całej Polski . Kolejne umowy z zarządcami centrów handlowych i biurowych są w ostatnich fazach negocjacji. Z uwagi na szybki rozwój sieci Olimp poprzez franczyzę wdrażana jest platforma online, ułatwiająca partnerom biznesowym grupy i franczyzobiorcom prowadzenie lokali oraz codzienne zarządzanie restauracją.

Restauracje Olimp można znaleźć obecnie m.in. w: Centrum Handlowym Atrium Felicity w Lublinie, CH Krokus w Krakowie, CH Europa Centralna w Gliwicach czy Galerii Rzeszów. Ponadto właściciel sieci ma podpisane umowy najmu pod restauracje Olimp w CH Łacina w Poznaniu, CHR Sukcesja w Łodzi i Galerii Warmińskiej w Olsztynie.

W połowie lutego grupa Gastromall wprowadziła na rynek nowy koncept pod marką Companeros. Ale Meksyk!, oferujący najpopularniejsze potrawy kuchni meksykańskiej przyrządzane na indywidualnie zamówienie klienta.

Grupa Gastromall to właściciel 5 marek gastronomicznych, w tym najbardziej rozpoznawalnych konceptów: Olimp oraz Lovit.