Sklep GO Sport w Galerii Graffica
Sklep GO Sport w Galerii Graffica

– Nasz nowy salon w Rzeszowie jest już 26. sklepem należącym do sieci GO Sport w Polsce. Znajduje się on w Galerii Graffica, gdzie zajmuje 1,8 tys. mkw. powierzchni handlowej. Dzięki temu jest największym sklepem sportowym w Rzeszowie i zarazem największym sklepem sieci – mówi portalowi Retailnet.pl Beata Dąbrowska, dyrektor ds. marketingu GO Sport Polska.

– Planujemy dalszy rozwój sieci, dokładnie analizujemy zarówno potencjalne miejsca inwestycji, jak i rozwój branży sklepów sportowych – powiedziała Retailnet.pl Dorota Wiaderek, dyrektor generalna GO Sport Polska.

Rzeszowski salon posiada bardzo duży asortyment. Znajdują się w nim produkty z kilkudziesięciu kategorii sportowych, takich jak: bieganie, gry zespołowe (piłka nożna, koszykówka, siatkówka), sporty zimowe (narciarstwo, snowboard, łyżwy), fitness, rowery, rolki, tenis i inne sport rakietowe, pływanie, sporty walki i turystyka górska. Pierwszy sklep GO Sport w Polsce został otwarty w 1999 roku. Obecnie jest ich już 26 i są usytuowane głównie w centrach handlowych dużych i średnich miast w całej Polsce.

Sklep GO Sport w Galerii Graffica

– Chcemy, by sklepy GO Sport były postrzegane przez wszystkich miłośników sportu jako przyjazne miejsca, w których każdy znajdzie ofertę dopasowaną do swoich potrzeb i możliwości – dodała Dorota Wiaderek.

GO Sport jest francuską grupą kapitałową zajmującą się dystrybucją artykułów sportowych. Działa ona w 5 krajach – Francji, Belgii, Polsce, Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Grupa prowadzi sieć prawie 350 sklepów, która zatrudnia 4607 pracowników. W Polsce GO Sport otworzył filię w 1998 roku.