Galeria Sudecka

Galeria Sudecka

W realizowanej przez Echo Investment Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze otwarte zostanie centrum zabaw dla dzieci Jupi Park o powierzchni blisko 300 mkw.

– To miejsce przeznaczone dla najmłodszych klientów Galerii Sudeckiej, którzy będą mogli bawić się w bezpiecznym i kolorowym miejscu. Jupi Park będzie oferował również usługi dodatkowe m.in. rezerwację opiekunki na placu zabaw dla dzieci poniżej 3. roku życia i możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych – mówi Michał Banasik, Leasing Manager w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.

– Obecność Jupi Park w Galerii Sudeckiej wpisuje się w naszą strategię współpracy z największymi centrami handlowymi w Polsce. Bardzo się cieszę, że mieszkańcy Jeleniej Góry i okolic będą mogli korzystać z naszej oferty, która koncentruje się nie tylko na rozrywce, ale również na zajęciach edukacyjno-rozwojowych dla dzieci. Oferujemy także bezpłatne, cykliczne warsztaty przygotowane specjalnie z myślą o rodzicach – dodaje Tina Tulińska, Marketing&Brand Manager Jupi Park.

Budowa Galerii Sudeckiej przebiega zgodnie z harmonogramem. Wykonawcą stanu surowego jest Eiffage Polska Budownictwo SA. Aktualnie na placu budowy trwają prace związane z realizacją stropu nad parkingiem, osiągnięty został poziom 0. Otwarcie Galerii Sudeckiej zaplanowano na październik 2014 roku.

Galeria Sudecka powstaje w dzielnicy Zabobrze, w miejscu działającego od ponad 13 lat CH Echo. W centrum zaplanowano 100 sklepów, restauracji i punktów usługowych oraz wielosalowe kino Helios z częścią kawowo-barową. Wskaźnik wynajmu wynosi blisko 80 proc.

W projekcie Galerii Sudeckiej inwestor przewidział 45 tys. mkw. powierzchni handlowej. Najpierw powstanie galeria sklepów, butików i punktów usługowych oraz największe w mieście kino. Ostatnim etapem realizacji Galerii Sudeckiej będzie budowa retail parku, w ramach którego powstanie między innymi wielkopowierzchniowy sklep DIY.

Do dyspozycji klientów zostanie oddanych ponad 1,8 tys. miejsc parkingowych. Wśród najemców Galerii Sudeckiej są już m.in. sklepy z grupy LPP (Reserved, House, Mohito, Cropp Town, Sinsay), a także RTV Euro AGD, Go Sport, Smyk, Empik, Martes Sport, CCC, Diverse, Świat Zabawek, North Fish, Kuchnia Polska czy Thai Restaurant.

Szczegółowe informacje na temat projektów Echo Investment zostaną przedstawione podczas wrześniowych targów na stoisku 5.2. Firma jest też sponsorem After Party SCF 2014. Więcej szczegółów na temat Shopping Center Forum 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.