New Balance

New Balance

Amerykańska marka New Balance oraz jedno z największych polskich biur podróży Rainbow Tours w maju dołączyły do grona najemców wrocławskiego Centrum Handlowo-Rozrywkowego Pasaż Grunwaldzki.

Salon New Balance w Pasażu Grunwaldzkim to 4. sklep stacjonarny tej marki w Polsce, a pierwszy we Wrocławiu. Na jego ofertę składa się bogaty asortyment butów i odzieży sportowej, przeznaczonych do uprawiania różnego rodzaju sportów, a także do noszenia na co dzień.

Marka jest obecna na rynku od ponad 100 lat, w Polsce –od kilku, ale już zdążyła przekonać do siebie rodzimych klientów. Sklep New Balance w Pasażu Grunwaldzkim mieści się na poziomie -1 i zajmuje powierzchnię 108 mkw.

W maju br. w centrum handlowym otwarto również biuro podróży polskiej sieci Rainbow Tours, obecnej na rynku touroperatorów od 1990 roku. W ofercie biura są m.in. wycieczki objazdowe popularnymi traktami. Punkt Rainbow Tours w Pasażu Grunwaldzkim mieści się w lokalu o powierzchni 53 mkw., na pierwszym piętrze.

Pasaż Grunwaldzki powstał w 2007 roku. Na 130 tys. mkw. powierzchni znajduje się blisko 200 sklepów, punktów usługowych i restauracji oraz 11-salowe Multikino i supermarket. Obiekt należy do Echo Investment.

Echo Investment SA realizuje inwestycje w 4 głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.

Podczas wrześniowych targów Shopping Center Forum 2014 spółka Echo Investment zaprezentuje swoje projekty handlowe realizowane w Polsce i za granicą, w tym m.in. Galerię Sudecką w Jeleniej Górze i rozbudowę CHR Galaxy w Szczecinie. Szczegółowe informacje zostaną przedstawione podczas wrześniowych targów na stoisku 5.2. Firma jest też sponsorem After Party SCF 2014.