Sklep Wojas
Sklep Wojas

Salon firmowy Wojas w Galerii Cuprum Arena w Lubinie dostępny jest dla klientów w nowej odsłonie. Jego powierzchnia została zwiększona niemal o połowę. Dzięki temu klienci centrum handlowego mają jeszcze większy wybór obuwia i dodatków polskiego producenta.

Brand funkcjonuje na polskim rynku od 1990 roku. Oferta produktowa marki obejmuje skórzane buty damskie i męskie, modele młodzieżowe oraz obuwie trekkingowe. Kolekcję uzupełnia galanteria skórzana oraz środki do pielęgnacji i konserwacji obuwia.

Obecnie Wojas posiada 154 salony firmowe w Polsce, 8 na Słowacji oraz 2 w Pradze. Dodatkowo kolekcje dostępne są w salonach franczyzowych w Rosji, Białorusi i na Ukrainie.

– Wojas należy do grona najemców, obecnych u nas od samego otwarcia w 2009 roku. Salon w nowej odsłonie posiadać będzie 117 mkw., co stanowi niemal maksymalną powierzchnię, którą charakteryzują się lokalizacje marki. Nie zmieni się natomiast kondygnacja. Salon w dalszym ciągu znajdować się będzie na poziomie drugim – mówi Ewa Sieńko, menedżer ds. marketingu Galerii Cuprum Arena.

– Wnętrze salonu wyróżnia się przestrzennym układem białych mebli, doskonale komponujących się z szarymi, surowymi ścianami. Oryginalny charakter podkreślają stalowe elementy oraz zdjęcia ilustrujące proces produkcji obuwia. Nowa odsłona lokalu ma na celu lepszą prezentację oferty i wizerunku salonu w odmienionej wersji aranżacyjnej, tym samym – podniesienie prestiżu i potencjału sprzedaży na rynku działania – mówi Krzysztof Maraszek, dyrektor zarządzający sprzedażą w firmie Wojas.

Wojas jest jedną z 11 marek, dostępnych w Galerii Cuprum Arena, oferujących obuwie oraz galanterię skórzaną. Pozostałe to: Gino Rossi, Badura, CCC, Centro, Deichmann, Lasocki, Leopardi, Ochnik, Ryłko i Wittchen.