CH Forum
CH Forum

Poszerza się oferta handlowa gliwickiego CH Forum, w którym aktualnie trwa proces rekomercjalizacji. Wkrótce sklep otworzy operator sportowy, który rozpoczął już prace adaptacyjne swojego lokalu.

– Salon Martes Sport w gliwickim CH Forum zajmie lokal o powierzchni 1066 mkw. na pierwszej kondygnacji obiektu w sąsiedztwie sklepów Zara i Cubus. Będzie to największy najemca sportowy w naszym centrum. Sklep zostanie otwarty za kilka miesięcy. Ponadto w czerwcu 2014 roku otwieramy także sklep Yves Rocher oraz salonik Kolportera. Aktualnie prowadzimy zaawansowane rozmowy z dużym najemcą modowym i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to zajmie on salon o powierzchni 400 mkw. na poziomie +1 – powiedział w rozmowie z portalem Retailnet Mariusz Czerwiak, Associate Director Retail Department Poland z Jones Lang LaSalle, firmy, która zarządza gliwickim centrum handlowm i prowadzi jego rekomercjalizację.

Przypomnijmy: w ostatnim czasie do grona najemców obiektu dołączyły jeszcze takie marki jak Irena Eris (salon kosmetyczny o pow. 110 mkw.), C&A o pow. ponad 800 mkw. oraz Maravilla Boutique, który zajął ponad 80 mkw.

– Przeprowadzając rekomercjalizację CH Forum, staramy się dobierać takich najemców, którzy nie są jeszcze obecni na gliwickim rynku. Dzięki temu obiekt ma obecnie najciekawszy mix najemców w mieście – podkreśla Mariusz Czerwiak.

Forum to centrum handlowo-rozrywkowe położone w ścisłym centrum Gliwic. 43 tys. mkw. pow. handlowej i 140 najemców czyni z niego jedno z największych na Górnym Śląsku i w Zagłębiu. Właścicielem CH Forum jest Deka Immobilien GmbH. Zarządcą centrum handlowo-rozrywkowego Forum Gliwice jest  JLL (d. Jones Lang LaSalle).