Salon Hugo Boss
Salon Hugo Boss

Centrum Handlowe Riviera w Gdyni należące do Mayland Real Estate pozyskało nowego najemcę – markę Hugo Boss.

– Salon Hugo Boss w Centrum Riviera zajmie lokal o powierzchni około 300 mkw. Będzie to pierwszy sklep tej marki w regionie, a jego otwarcie jest zaplanowane na lipiec 2014 roku. To jednak nie koniec nowości w CH Riviera. Wkrótce poinformujemy o kolejnych nowych markach, które zdecydowały się na debiut w naszym centrum handlowym – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Sabina Kosiorowska, Leasing Office Coordinator z Mayland Real Estate.

Hugo Boss to ekskluzywna marka należąca do koncernu Hugo Boss AG. Swoje salony owtiera tylko w dużych miastach w najbardziej prestiżowych obiektach handlowych. W Polsce działa około 10 salonów Hugo Boss. Znajdują się m.in. w łódzkiej Manufakturze, poznańskim Starym Browarze oraz warszawskich galeriach: Mokotów, Arkadia, Klif i centrum outletowym Fashion House w Piasecznie.

Centrum Riviera zostało otwarte 25 października 2013 roku. Do końca 2013 roku centrum odwiedziło 1,6 mln klientów. Powierzchnia najmu (GLA) Riviery wynosi 70 tys. mkw. Na dwóch poziomach znajduje się 240 sklepów.

Obiekt należy do Mayland Real Estate sp. z o.o. Spółka zarządza 6 obiektami handlowymi o łącznej powierzchni sięgającej prawie 300 tys. mkw. Aktualnie przygotowuje się do rozpoczęcia budowy CH Serenada w Krakowie.
Przedstawiciele spółki będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014 Fall Edition. Swoje projekty zaprezentuje przy stoisku 2.5. Forum odbędzie się 17–18 września w Warszawie. Więcej informacji o Forum TUTAJ.