Sklep Tiger
Sklep Tiger

Galeria Malta, centrum handlowe w Poznaniu należące do spółki Neinver, pozyskało nowego najemcę. Obiekt, w którym aktualnie prowadzona jest rekomercjalizacja, poszerzy swą ofertę o skandynawską sieć Tiger.

– Salon Tiger w poznańskiej Galerii Malta zajmie 180 mkw. powierzchni i będzie pierwszym sklepem tej sieci w Poznaniu. Salon będzie zlokalizowany na poziomie +1, a jego otwarcie zaplanowano na początek czerwca 2014 roku – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Joanna Bieniek, Leasing Manager Neinver Polska sp. z o.o.

W poznańskiej galerii aktualnie prowadzony jest proces rekomercjalizacji. Ostatnio w obiekcie został otwarty dwupoziomowy salon Reserved o powierzchni ok. 2 tys. mkw. oraz drogeria Rossmann.

– Proces rekomercjalizacji przebiega bardzo sprawnie. Większość najemców zdecydowała się na przedłużenie kończących się umów najmu. Udało się także wprowadzić nowe brandy – dodaje Joanna Bieniek.

Przypomnijmy: pierwszy na polskim rynku sklep sieci Tiger ruszył w listopadzie 2011 roku w Warszawie. Za wprowadzenie marki odpowiedzialna jest spółka Tiger Warsaw sp. z o.o. Aktualnie Tiger prowadzi w Polsce 4 sklepy, wszystkie znajdują się w Warszawie. Spółka Tiger Warsaw poszukuje atrakcyjnych lokali o powierzchni około 200 mkw. w popularnych centrach handlowych oraz przy ulicach handlowych. Tiger to sieć dyskontowa. Oferuje szeroki wybór elementów wyposażenia domu, produkty do pielęgnacji ciała, artykuły dekoracyjne, akcesoria do komputerów i telefonów, produkty sezonowe i wiele innych.
Marka Tiger powstała w 1995 roku w Kopenhadze i posiada ok. 200 sklepów w całej Europie.

Przedstawiciele spółki Neinver będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014 Fall Edition. Swoje projekty zaprezentują przy stoisku 6.1. Więcej informacji o Forum TUTAJ.