Salon Jysk
Salon Jysk

Salon Jysk

W piątek, 30 maja br. w Galerii Rumia rozpocznie swoją działalność sklep Jysk – międzynarodowej sieci handlowej oferującej artykuły gospodarstwa domowego, dekoracje oraz meble.

Sklep w centrum handlowym zajmie powierzchnię ok. 1009 mkw. i znajdzie się na poziomie 0 obiektu. Obecnie grupa Jysk obejmuje 2,1 tys. sklepów w 36 krajach na całym świecie, m.in. w Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Holandii, na Słowacji, w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Islandii, Kanadzie, w Estonii, na Łotwie, Litwie, Ukrainie, Bułgarii i wielu innych.

Zarządca Galerii Rumia informuje, że w negocjacjach są kolejne umowy z przedstawicielami wielu branż. Sytuacja Galerii Rumia ulega zdecydowanemu przedefiniowaniu, o czym świadczyć może wzrost obrotów takich marek, jak Reserved.

Jak już informowaliśmy, w maju w Galerii Rumia został otwarty salon innego najemcy. W centrum handlowym rozpoczął działalność sklep sieci dyskontowej KiK. Lokal zajął powierzchnię około 430 mkw. i jest zlokalizowany na poziomie -1 obiektu.

Galeria Rumia leży przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM. Galeria Rumia ma ponad 40 tys. mkw. powierzchni całkowitej i oferuje klientom 460 miejsc parkingowych. W obiekcie znajdują się 3 poziomy handlowe. Do głównych najemców należą: Delima, C&A, Reserved, Multikino, Cubus, Cropp Town, Pepco, Rossmann i CCC.

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.