Factory Warszawa Ursus
Factory Warszawa Ursus

Centrum wyprzedażowe Factory Warszawa Ursus należące do Neinver Polska powiększy się o ponad 6 tys. mkw. nowej powierzchni handlowej. Obiekt zostanie zaprezentowany podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition.

– Pierwsza faza rozbudowy centrum outletowego Factory Warszawa Ursus już ruszyła. Kilka tygodni temu otrzymaliśmy pozwolenie na pierwszą fazę prac. Po rozbudowie centrum zyska 30 dodatkowych sklepów. Aktualnie prowadzi proces komercjalizacji. W nowej części obiektu pojawią się m.in. marki, które nie są jeszcze obecne na polskim rynku – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Joanna Bieniek, Leasing Manager Neinver Polska sp. z o.o.

W wyniku rozbudowy na podziemnym parkingu zbudowanych zostanie także 250 dodatkowych miejsc dla samochodów, a całkowita liczba miejsc parkingowych zwiększy się do 1 tys. Liczba sklepów zwiększy się z obecnych 80 do 110. Rozbudowa centrum będzie połączona z gruntownym odnowieniem istniejącego obiektu i dobudowaniu zupełnie nowych powierzchni. Generalnym wykonawcą prac budowlanych jest firma Agmet sp. z o.o. Generalnym projektantem jest studio architektoniczne SUD Architectes.

Otwarcie rozbudowanego centrum planowane jest na wrzesień 2015 roku.

Factory Warszawa Ursus jest pierwszą inwestycją firmy Neinver w Polsce i pierwszym centrum outlet w kraju. Pierwszych klientów przyjęło w grudniu 2002 roku.

Wszystkie projekty spółki Neinver zostaną zaprezentowane podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition przy stoisku 6.1. Więcej informacji o Forum TUTAJ.