Marcredo Kutno

 

Marcredo Kutno

W Kutnie otwarto najnowszą inwestycję handlową spółki elbfonds Development – marcredo Center Kutno.

Stephan Groht, założyciel i właściciel elbfonds Development, wyraził podziękowanie wszystkim osobom zaangażowanym w realizację projektu, a przede wszystkim generalnemu wykonawcy – firmie Hochtief i Gminie Kutno.

– Bardzo cieszę się, że mogę dziś wszystkich Państwa powitać na otwarciu 3. już marcredo Center w Polsce. Wszystkim najemcom marcredo Center Kutno życzę wysokich obrotów, zaś mieszkańcom Kutna i okolic udanych zakupów i miłego pobytu w naszym centrum handlowym – mówił Stephan Groht. Na pytanie prowadzącego o plany elbfonds Development na przyszłość, Stephan Groth odpowiedział: – Dwa tygodnie temu rozpoczęły się prace budowlane w marcredo Center w Kołobrzegu. Planujemy kolejne projekty w Myśliborzu, Zawierciu i Głogowie. Mamy nadzieję, że w ciągu następnych kilku lat, spopularyzujemy markę marcredo w Polsce.

marcredo Center mieści się przy ul. Kościuszki 73. Centrum o powierzchni 16 000 mkw. zbliżone jest wielkością do czterech małych boisk piłkarskich i jest jedynym tego typu obiektem w promieniu 50 km. W obiekcie znajdą się  m.in. salony modowe: H&M, Mohito, Reserved, House, Cropp Town, Sinsay, Diverse, KiK, Cross Jeans, salon sportowy Martes Sport oraz sklep z biżuterią Briju. Obuwie i galanterię będzie można kupić w sklepie CCC. W centrum pojawi się również drogeria Rossmann, market z meblami i artykułami dekoracyjnymi Jysk, a ofertę uzupełni market elektroniczny MediaExpert. Operatorem spożywczym jest MarcPol. W strefie usługowej znajdą się sala zabaw dla dzieci Jupi Park, sklep zoologiczny Leopardus oraz salonik prasowy Kolporter.

Cushman & Wakefield jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu oraz od 1 kwietnia br. zarządza nieruchomością.

Na zdjęciu od lewej zastępca prezydenta Urzędu Miasta Kutno – Jacek Boczkaja, Stephan Groht, założyciel i właściciel elbfonds Development i asystująca tłumaczka języka niemieckiego.