Salon Cliff Sport
Salon Cliff Sport

Sieć sklepów sportowych Cliff Sport planuje ekspansję w miejscowościach liczących powyżej 30 tys. mieszkańców. Przedstawiciele sieci będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014 Fall Edition.

– W tym roku planujemy poszerzyć sieć Cliff Sport do 5 nowych punktów w galeriach handlowych, w miejscowościach powyżej 30 tys. mieszkańców w całej Polsce. W naszym porfolio znajdują się lokale o powierzchni od 90 do 300 mkw. Jednakże teraz interesują nas głównie lokale o powierzchni od 100 do 150 mkw. – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Krzysztof Szybowski, reprezentujący sieć Cliff Sport.

W tym roku firma otworzyła swoje sklepy w Galerii Zielonej w Puławach, w Parku Handlowych Tu i Teraz w Ełku.

– Dodatkowo przedłużyliśmy umowy w Galerii Alius w Ostrołęce, w Elblągu w Galerii Zielone Tarasy. Ponadto 29 maja otworzyliśmy kolejny sklep o powierzchni 113 mkw. w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce. Aktualnie także negocjujemy przedłużenie obecnych umów na wybrane lokalizacje – dodaje Krzysztof Szybowski.

Cliff Sport
Cliff Sport

Sklepy Cliff Sport są zlokalizowane w całej Polsce. Sieć prowadzi sprzedaż takich marek jak: Adidas, Nike, Puma, Reebok, New Balance, Converse, Vans, Roxy, Quiksilver, DC, Caterpillar, Merrell, K-Swiss, The North Face, Ipanema, Rider i inne. Firma funkcjonuje na rynku od 1996 roku. Obecnie sieć liczy 28 sklepów. Od grudnia 2013 roku Cliff Sport prowadzi także sklep internetowy www.cliffsport.pl. W ostatnim czasie sieć rozpoczęła współpracę z Salveo Sport – wyłącznym przedstawiciel marki Lonsdale w Polsce.

O ekspansji sklepów sportowych będzie można porozmawiać z właścicielami sieci Cliff Sport podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition. Forum odbędzie się 17–18 września 2014 roku w Warszawie. Więcej informacji o Forum TUTAJ.