AlmiDecor
Almi Decor

W Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie zamknięto salon sieci wnętrzarskiej AlmiDecor znajdujący się na parterze centrum. Jak informuje wyborcza.biz, w Warszawie działa już tylko jeden z 6 sklepów AlmiDecor. Znajduje się on w galerii Złote Tarasy. Według portalu lokal w CH Arkadia zamknięto po tym, jak ochrona nie wpuściła pracowników sklepu za nieopłacony czynsz.

Jak już informowaliśmy, w ramach restrukturyzacji firmy ADe Line SA podjęta została decyzja o zakończeniu działalności operacyjnej marki wyposażenia wnętrz Flo. W wielu lokalizacjach na miejsce Flo wszedł nowy najemca wyposażenia wnętrz PT – Present Time. Spółka kontynuuje też od wielu miesięcy proces zmian dotyczących marki AlmiDecor. Już w ubiegłym roku firma zamknęła kilka salonów.

Od maja 2013 roku działalność rozpoczął sklep internetowy AlmiDecor. Platforma sprzedaży online wciąż jest aktywna i klienci mogą zamawiać tam cały czas produkty oferowane przez markę.

Salony AlmiDecor znajdowały się w większości najbardziej prestiżowych centrów handlowych w kraju. W najlepszym okresie działalności otwartych było łącznie ponad 40 sklepów. W sieci salonów znaleźć można wyposażenie do domu: meble, tekstylia, tapety, oświetlenie, zastawę stołową, przedmioty dekoracyjne i wiele innych.