Sinsay

Toruń Plaza wciąż poszerza ofertę skierowaną do swoich klientów. W centrum handlowym otwarty został sklep Sinsay, którego kolekcje dedykowane są przede wszystkim dziewczętom i młodym kobietom w wieku 15–24 lata.

– W 2011 roku otworzyliśmy Toruń Plaza z Reserved, Mohito, House, Cropp oraz Home&You. Grupa LPP rozwija sieć wszystkich swoich marek i cieszymy się, że udało nam się przekonać jej przedstawicieli do wprowadzenia najmłodszego z brandów do Toruń Plaza. Ofertę skierowaną do młodzieży mamy dzięki temu niezwykle szeroką, co w Toruniu, mieście, w którym jest tak wielu studentów, postrzegamy jako spory atut – mówi Katarzyna Hołod, dyrektor Centrum Handlowo-Rozrywkowego Toruń Plaza.

Sinsay pojawił się na rynku w marcu 2013 roku i jest najnowszą marką grupy LPP, do której należą również Reserved, Mohito, Cropp Town i House. Grupa LPP SA to największa grupa odzieżowa w Polsce. Swoją działalność prowadzi również w Estonii, Czechach, na Litwie, Łotwie, Węgrzech, w Rosji, na Ukrainie, w Rumunii, Bułgarii, na Słowacji, Cyprze i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wszystkie marki grupy LPP dostępne są w Toruń Plaza.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń Plaza oferuje powierzchnię GLA mierzacą ok. 40 tys. mkw. Na zmotoryzowanych czeka 1,1 tys. miejsc parkingowych. W Toruń Plaza znajdują się sklepy polskich i zagranicznych marek takich jak: TK Maxx, Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Massimo Dutti, H&M, C&A, New Yorker, Smyk, Mango, KappAhl, Camaieu, Ecco, Gino Rossi, Prima Moda, Simple, Tally Weijl, Promod, Orsay, Rossmann, Douglas i wiele innych. Ponadto do dyspozycji klientów centrum pozostawia kawiarnie i restauracje.