Kolekcja Sinsay
Kolekcja Sinsay

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń Plaza poszerza swoją ofertę modową. W maju 2014 roku otwarty został sklep Sinsay, którego kolekcje dedykowane są przede wszystkim młodym kobietom w wieku 15-24 lat.

– W 2011 roku otworzyliśmy Toruń Plaza z Reserved, Mohito, House, Cropp oraz Home&You. Grupa LPP rozwija sieć wszystkich swoich marek, i cieszymy się, że udało nam się przekonać jej przedstawicieli do wprowadzenia najmłodszego z brandów do Toruń Plaza. Ofertę skierowaną do młodzieży mamy dzięki temu niezwykle szeroką, co w Toruniu, mieście, w którym jest tak wielu studentów postrzegamy jako spory atut – powiedziała Katarzyna Hołod, dyrektor Centrum Handlowo-Rozrywkowego Toruń Plaza.

Sinsay pojawił się na rynku w marcu 2013 roku i jest najnowszą marką grupy LPP, do której należą również takie marki jak Reserved, Mohito, Cropp Town i House. Grupa LPP SA to największa grupa odzieżowa w Polsce, swoją działalność prowadzi również w Estonii, Czechach, na Litwie, Łotwie, Węgrzech, Rosji, Ukrainie, Rumunii, Bułgarii, Słowacji, Cyprze i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wszystkie marki Grupy LPP dostępne są w Toruń Plaza.

Centrum Handlowo – Rozrywkowe Toruń Plaza istnieje od listopada 2011 roku. Jego powierzchnia GLA to ok. 40 tys. Na zmotoryzowanych czeka 1,1 tys. miejsc parkingowych. W Toruń Plaza znajdują się sklepy polskich i zagranicznych marek takich jak: TK Maxx, Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Massimo Dutti, H&M, C&A, New Yorker, , Reserved, Cropp Town, House, Home&You, Smyk, Mango, Kappahl, Camaieu, Ecco, Gino Rossi, Prima Moda, Simple, Tally Weijl, Promod, Orsay, Rossmann, Douglas i wiele innych. Ponadto do dyspozycji klientów, centrum pozostawia liczne kawiarnie i restauracje. Toruń Plaza to także część rozrywkowa z klubem Pure Jatomi, centrum rozrywki Fantasy Park oraz multipleksem Cinema City z ośmioma salami kinowymi.

Obiekt należy do Plaza Centers i będzie prezentowany podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition przy stoisku 3.3. Wiecej informacji o Forum TUTAJ.