Salon Diverse w Poznań Plaza
Salon Diverse w Poznań Plaza

Firma Etos, właściciel marki Diverse, regualrnie rozwija sieć salonów odzieżowych o tej samej nazwie. W ostatnim czasie otwarto kilka nowych sklepów na terenie centrów handlowych. Etos podpisuje też umowy na wynajem lokali w powstających obecnie obiektach handlowych.

W ostatnich tygodniach marka Diverse dołączyła do grona najemców CHR Sosnowiec Plaza. Sklep tej sieci zajął lokal o powierzchni 120 mkw. na pierwszym piętrze centrum handlowego. Salon tej marki otwarto także w galerii Poznań Plaza. Salon urządzony jest na powierzchni 167 mkw. na parterze centrum.

Sklep outletowy sieci został otwarty w ostatnich dniach w centrum wyprzedażowym Factory Poznań. Salon marki Diverse powstał na ponad 200 mkw. Jak już informowaliśmy, Diverse znajdzie się także w grupie najemców realizowanej obecnie Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze. Salon ten będzie miał blisko 160 mkw.

Marka Diverse oferuje odzież w stylu miejskim i sportowym zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, posiada lokalizacje w centrach handlowych o różnych formatach na terenie całej Polski. Brand powstał w 1993 roku. Diverse jako koncept multibrandowy funkcjonuje w ponad 200 punktach detalicznych zlokalizowanych na terenie Polski. Bogata oferta obejmuje produkty marki Diverse, CLTN oraz Iridium. Każda z marek dedykowana jest odrębnym i zróżnicowanym wymaganiom klientów.

Firma Etos umożliwia prowadzenie sklepu sieci w oparciu o model franczyzowy. Powierzchnia ogólna lokalu, w zależności od wielkości miasta i atrakcyjności lokalizacji wynosi w takim przypadku od 80 mkw. do 200 mkw., z kolei kornery, czyli stoiska partnerskie, mierzą od 20 mkw. do 50 mkw.