Robert Ukraiński, SunLoox
Robert Ukraiński, SunLoox
Robert Ukraiński, SunLoox
Robert Ukraiński, SunLoox

Robert Ukraiński, General Manager spółki Jawro będzie obecny podczas Shopping Center Forum 2014. Przedstawiciel firmy, do której należą sieci salonów SunLoox i Loox Galeria Optyki będzie poszukiwał na Forum nowych obiektów, w których w przyszłości zostaną otwarte salony optyczne pod tymi szyldami.

– W najbliższych latach planujemy otworzyć 50-60 salonów optycznych w Polsce. Uczestnictwo w Shopping Center Forum daje nam możliwości prowadzenia rozmów dotyczących ekspansji w wielu galeriach handlowych, a właśnie w tego typu obiektach chcemy rozwijać nasze sieci SunLoox i Loox Galeria Optyki – mówi w rozmowie z Retailnet Robert Ukraiński, General Manager spółki Jawro.

– W naszych planach znajdują się otwarcia salonów w centrach handlowych dobrze znanych jak i nowo budowanych, którym bliżej przyjrzymy się właśnie na Forum. Zależy nam na rozwoju zarówno w stolicy, jak i innych dużych miastach naszego kraju. Każda możliwość współpracy jest przez nas analizowana indywidualnie. Jesteśmy w stanie dostosować ofertę naszych obu konceptów zarówno do obiektów o charakterze rodzinnym, jak i lifestylowym. Dodatkową korzyścią uczestnictwa w SCF są bezpośrednie kontakty biznesowe z osobami zarządzającymi galeriami handlowymi, co ma ogromny wpływ na zawierane umowy – mówi Robert Ukraiński, General Manager spółki Jawro.

Ostatni salon Loox Galeria optyki został otwarty w warszawskim Centrum Handlowym Atrium Targówek. Jest 15. lokalizacją tej sieci w Polsce. Inne sklepy optyczne tej sieci mieszczą się w galeriach m.in. w: Bełchatowie, Gliwicach, Gorzowie Wielkopolskim, Kaliszu, Krakowie, Opolu, Poznaniu, Sopocie, Zabrzu czy w Ostrowie Wielkopolskim.

Jak już informowaliśmy, firma Jawro rozwija także ekskluzywną sieć SunLoox. Sklepy SunLoox znajdują się w CH Galaxy w Szczecinie, w Centrum Stary Browar w Poznaniu oraz w Centrum Handlowym Riviera w Gdyni. Koncept ten charakteryzuje się nowoczesnym wyposażeniem wnętrza oraz bardzo szeroką ofertą oprawek najbardziej cenionych marek na świecie.