Robert Ukraiński, SunLoox
Robert Ukraiński, SunLoox

Robert Ukraiński, General Manager spółki Jawro będzie obecny podczas Shopping Center Forum 2014. Przedstawiciel firmy, do której należą sieci salonów SunLoox i Loox Galeria Optyki będzie poszukiwał na Forum nowych obiektów, w których w przyszłości zostaną otwarte salony optyczne pod tymi szyldami.

– W najbliższych latach planujemy otworzyć 50-60 salonów optycznych w Polsce. Uczestnictwo w Shopping Center Forum daje nam możliwości prowadzenia rozmów dotyczących ekspansji w wielu galeriach handlowych, a właśnie w tego typu obiektach chcemy rozwijać nasze sieci SunLoox i Loox Galeria Optyki – mówi w rozmowie z Retailnet Robert Ukraiński, General Manager spółki Jawro.

– W naszych planach znajdują się otwarcia salonów w centrach handlowych dobrze znanych jak i nowo budowanych, którym bliżej przyjrzymy się właśnie na Forum. Zależy nam na rozwoju zarówno w stolicy, jak i innych dużych miastach naszego kraju. Każda możliwość współpracy jest przez nas analizowana indywidualnie. Jesteśmy w stanie dostosować ofertę naszych obu konceptów zarówno do obiektów o charakterze rodzinnym, jak i lifestylowym. Dodatkową korzyścią uczestnictwa w SCF są bezpośrednie kontakty biznesowe z osobami zarządzającymi galeriami handlowymi, co ma ogromny wpływ na zawierane umowy – mówi Robert Ukraiński, General Manager spółki Jawro.

Ostatni salon Loox Galeria optyki został otwarty w warszawskim Centrum Handlowym Atrium Targówek. Jest 15. lokalizacją tej sieci w Polsce. Inne sklepy optyczne tej sieci mieszczą się w galeriach m.in. w: Bełchatowie, Gliwicach, Gorzowie Wielkopolskim, Kaliszu, Krakowie, Opolu, Poznaniu, Sopocie, Zabrzu czy w Ostrowie Wielkopolskim.

Jak już informowaliśmy, firma Jawro rozwija także ekskluzywną sieć SunLoox. Sklepy SunLoox znajdują się w CH Galaxy w Szczecinie, w Centrum Stary Browar w Poznaniu oraz w Centrum Handlowym Riviera w Gdyni. Koncept ten charakteryzuje się nowoczesnym wyposażeniem wnętrza oraz bardzo szeroką ofertą oprawek najbardziej cenionych marek na świecie.