Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

Z końcem maja 2014 roku w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park Bielsko-Biała otwarty został nowy, największy w regionie salon jednej z najpopularniejszych marek należących do grupy LPP: Reserved. Pierwszych klientów powitał także sklep marki Monnari.

W bielskim Gemini Park marka Reserved obecnie zajmuje dwupoziomowy lokal o powierzchni blisko 2 tys. mkw., oferując odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

– W Gemini Park Bielsko-Biała dostępna jest już pełna oferta grupy LPP. Swoje salony posiadają już u nas brandy: Cropp, House, Mohito oraz najnowsza propozycja spółki – Sinsay. Obecnie mamy także okazję odwiedzać powiększony trzykrotnie salon Reserved, który dzięki swojej wzbogaconej ofercie z pewnością przypadnie do gustu naszym klientom – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Centrum Handlowego Gemini Park Bielsko-Biała.

Sektor fashion 30 maja powiększyło także Monnari – jedna z najbardziej znanych polskich marek odzieżowych dla kobiet. W nowo otwartym salonie o powierzchni 180 mkw. firma oferuje linie odzieży damskiej uzupełnione o akcesoria.

– Chcemy, by bogata i atrakcyjna oferta modowa, rozrywkowa i usługowa skierowana do różnych grup wiekowych, stanowiła siłę rozbudowanego Gemini Park Bielsko-Biała. Nowo otwarte sklepy odzieżowe z pewnością przyczynią się do dodatkowego wzmocnienia pozycji centrum w regionie – podsumowuje Krzysztof Brączek.

Przypomnijmy, w kwietniu b.r. zakończyła się rozbudowa Gemini Park Bielsko-Biała, dzięki której powierzchnia centrum powiększyła się do ponad 40 tys. mkw. GLA, na której obecnie znajduje się 120 sklepów z branży modowej, usługowej oraz rozrywkowej. Większość najemców centrum to marki o zasięgu europejskim i krajowym, ale wśród nich są także regionalni przedsiębiorcy.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała otwarto w maju 2009 roku. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holding. Gemini Holding to krakowska firma, która od ponad dwudziestu lat działa na polskim rynku deweloperskim. W swoim portfolio ma Gemini Park Bielsko-Biała, otwarty w maju 2009 r. i Gemini Park Tarnów otwarty w sierpniu 2010 r.

Projekty spółki zostaną zaprezentowane na stoisku 4.6/4.7 podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition.