Galeria Amber
Galeria Amber

Aspen jest firmą specjalizującą się w obsłudze obiektów wielkopowierzchniowych w zakresie usług utrzymania czystości, ochrony oraz cateringu. Od 20 marca do grona jej klientów dołączyła Galeria Amber w Kaliszu, w której świadczy kompleksową usługę utrzymania czystości.

– Cieszymy się z podjęcia współpracy z firmą Echo Investment, który jest właścicielem Galerii Amber. Jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią tego projektu. Przywiązujemy do tej współpracy dużą wagę i – jak mam nadzieję – spełniamy oczekiwania klienta, a to daje nam szansę na rozszerzenie współpracy z Echo Investment, który jest jednym z największych inwestorów na rynku centrów handlowych – mówi Retailnet Bogusław Pawlik, Dyrektor Operacyjny Aspen sp. z o.o.

– Ze względu na fakt, iż każdy obiekt jest niepowtarzalny i ma swoją specyfikę, traktowany jest przez nas indywidualnie. Każde nowe doświadczenie traktujemy jako wyzwanie do lepszego działania – dodał Bogusław Pawlik.
Prowadzona działalność przez spółkę Aspen w zakresie usług utrzymania czystości, ochrony oraz cateringu stawia ją w czołówce firm świadczących kompleksowe usługi m.in. dla centrów handlowych, centrów dystrybucyjnych, logistycznych, szpitali, biurowców oraz hoteli.

W jej portfolio znajdują się obiekty m.in. takich właścicieli i zarządców jak ECE Polska, Apsys Polska, Inter Ikea, Metro Group Asset Management Polska, Neinver, Tesco, Plaza, Auchan Polska, Jeronimo Martins, Louvre Hotels Group.

Przedstawiciele Grupy Aspen będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014 Fall Edition.