CH Riviera
CH Riviera

Centrum Handlowe Riviera w Gdyni należące do Mayland Real Estate pozyskało kolejnych nowych najemców modowych i gastronomicznych.

– W lipcu swój salon w gdyńskim CH Riviera otworzy hiszpańska marka modowa Inside. Sklep Inside zajmie około 250 mkw. powierzchni. Na lipiec planowane jest także otwarcie nowego sklepu sieci Sizeer (130 mkw. powierzchni) oraz Restauracji Da Mario (160 mkw. powierzchni). Do obu naszych centrów tj. Riviery oraz CH Jantar w Słupsku wchodzi także brand 7th Street. Lokale 7th Street będą miały po ok. 120 mkw. powierzchni – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Sabina Kosiorowska, Leasing Office Coordinator z Mayland Real Estate.

Przypomnijmy, w ostatnim czasie CH Riviera pozyskało także markę Hugo Boss. Nowy salon zajmie lokal o powierzchni ok. 300 mkw. i będzie pierwszym sklep tej marki w regionie. Otwarcie salonu Hugo Boss jest zaplanowane na lipiec.

Centrum Riviera w Gdyni działa od października 2013 roku. Powierzchnia najmu (GLA) Riviery wynosi 70 tys. mkw. Na dwóch poziomach znajduje się 240 sklepów. Obiekt należy do Mayland Real Estate sp. z o. o. Spółka zarządza 6 obiektami handlowymi o łącznej powierzchni sięgającej prawie 300 tys. mkw. Aktualnie przygotowuje się do rozpoczęcia budowy CH Serenada w Krakowie.

Przedstawiciele spółki będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014 Fall Edition. Swoje projekty zaprezentuje przy stoisku 2.5. Forum odbędzie się 17- 18 września w Warszawie. Więcej informacji o Forum TUTAJ.