Salon Martes Sport w Plaza Rzeszów

Firma Martes Sport regularnie rozwija sieć swoich sklepów na terenie całego kraju. W ostatnich dniach zostały otwarte kolejne salony marki w centrach handlowych. Znalazły się one w Ostrołęce i Kutnie.

– Sklep w Kutnie znalazł się w CH marcredo Center Kutno i ma powierzchnię 350 mkw. Z kolei w Ostrołęce sklep sieci znalazł się w Galerii Bursztynowej na powierzchni 350 mkw. Duże powierzchnie to nie jedyna cecha, która przyciąga klientów do Martes Sport. W sklepach w naszej sieci znaleźć można szeroki wybór produktów sportowych renomowanych marek w bardzo dobrych cenach, z dużą ilością przecen i promocji – mówi w rozmowie z Retailnet Tomasz Barchański, odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie siecią sklepów Martes Sport.

W ramach procesu rozwoju sieci został otwarty także kolejny sklep marki, tym razem w Oleśnicy. Na powierzchni 290 mkw. klienci znajdą odzież obuwie oraz akcesoria sportowe renomowanych marek.

– Oleśnica to miasto, które doskonale nadaje się do aktywnego spędzania wolnego czasu. Miejscowość słynie nie tylko z istniejącego od 1945 roku Miejskiego Klubu Sportowego Oleśnica, ale także z licznych sekcji sportowych, boisk oraz terenów zielonych. Dlatego zdecydowaliśmy się tam otworzyć sklep – dodaje.

Obecnie łączna liczba sklepów Martes Sport wynosi około 80 placówek (w tym 9 salonów sieci Hi-Tec.

Spółka Martes Sport jest właścicielem sklepów z odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Firma otwiera salony o wielkości od 270 do ponad 2 tys. mkw. W ofercie znajdują się markowe artykuły sportowe do uprawiania najbardziej popularnych dyscyplin sportowych. Pierwszy sklep został otwarty w sierpniu 2005 roku w Czeladzi. W sklepach Martes Sport znajdują się produkty m.in. marek: Nike, Adidas, Reebok, Puma, Arena, Colmar, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Martes, Elbrus, Salomon, Ecco, Merrell, Kross, The North Face, Brugi, Head, Atomic, Rossignol, Blizzard, Uvex, Carrera, Viking.

Przedstawiciele sieci Martes Sport będą obecni podczas tegorocznego Shopping Center Forum. Więcej szczegółów na temat SCF 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.