Delikatesy Alma

Sieć delikatesów Alma oraz firma Samsung nawiązała współpracę umożliwiającą zakup produktów spożywczych za pomocą telewizora.

Na platformie Samsung Smart TV pojawiła się aplikacja umożliwiająca zamówienie zakupów z dostawą. Alma24 dostępna na telewizorach Samsung Smart TV z serii E i F, to aplikacja popularnych Delikatesów internetowych Alma24.pl, umożliwiających szybkie zamówienie zakupów z dostawą do domu.

W ofercie sklepu znajdzie się ponad 20 tys. wyselekcjonowanych produktów spożywczych, chemicznych, a także kosmetyków od znanych producentów. Za pośrednictwem aplikacji Alma24 będzie można zamówić produkty z dostawą pod wskazany adres na terenie 17 miast.

Dostawa każdego zamówienia w wybranych terminach jest od kwoty 50 zł całkowicie bezpłatna.

To pierwsza w Polsce tego typu aplikacja na platformie Smart TV, która umożliwia zamawianie produktów spożywczych za pośrednictwem telewizora. Na platformie Samsung Smart TV wystarczy włączyć aplikację Alma24 i klient może w kilku prostych krokach zamówić niezbędne artykuły. Złożenie zamówienia odbywa się w prosty sposób: wystarczy wpisać kod pocztowy miejsca dostawy, wybrać odpowiednie produkty i zalogować się. Po tym, klient wybiera termin dostawy oraz formę płatności, po czym zatwierdza wszystkie parametry zamówienia.

Z poziomu aplikacji Alma24 łatwo można wyszukać produkty, które można także filtrować zgodnie z określonymi kryteriami, takimi jak ich cena. Aplikacja daje także możliwość tworzenia list zakupów oraz ich edycji. Dzięki niej klient dowie się także jakie są aktualne promocje na produkty dostępne w ofercie Delikatesów Alma24.

Dostawa produktów możliwa jest w dniu zamówienia. Usługa dostępna na terenie 17 największych miast w tym np. w Bydgoszczy, Częstochowie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu i w Trójmieście.

Delikatesy internetowe Alma24.pl to najszersza sieć dystrybucji wśród internetowych sklepów spożywczych w Polsce. W ofercie delikatesów on-line znajduje się ponad 20 tys. artykułów. Spółka prowadzi dostawy w 17 miastach w Polsce. Tradycyjna sieć sklepów stacjonarnych to blisko 50 punktów sprzedaży.