e-mail

Lista klientów GetResponse, jednego z największych w kraju dostawców usług e-mail marketingowych, powiększyło się o kolejną firmę – Wiedzę i Praktykę, drugie co do wielkości wydawnictwo biznesowe w Polsce.

Kontrakt z GetResponse obejmuje kompleksową obsługę Wiedzy i Praktyki w zakresie e-mail marketingu, w tym między innymi regularną wysyłkę ponad 20 bezpłatnych newsleterów z profesjonalnymi poradami. Na tematyczne newslettery wydawnictwa Wiedza i Praktyka można się zapisać na stronie elettery.pl. Ponadto specjaliści z GetResponse będą odpowiedzialni za wsparcie internetowej sprzedaży wydawnictwa, automatyzację procesów wysyłkowych oraz zarządzanie bazą odbiorców.

Wśród firm i marek, które powierzyły swoje działania email marketingowe GetResponse są m.in. Avon, Apart, Big Star, Carrefour, DPD, Intercontinental, Interia.pl, Marriott Warszawa, Pernod Ricard Polska czy AXA.

Platforma GetResponse jest produktem firmy Implix, posiadającej ponad 15-letnie doświadczenie w e-mail marketingu. Z usługi korzysta obecnie ponad 300,000 klientów z blisko 183 krajów. GetResponse specjalizuje się w rozwiązaniach niezbędnych do prowadzenia efektywnych kampanii e-mail marketingowych z wykorzystaniem narzędzi takich jak: newslettery (ponad 300 gotowych do użycia szablonów), wiadomości automatyczne, landing pages, ankiety internetowe, integracje z mediami społecznościowymi oraz rozbudowane statystyki. GetResponse oferuje również dedykowane rozwiązania dla klientów korporacyjnych.

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka powstało w 1997 roku. Pierwszą publikacją był „Poradnik Podatnika”, który okazał się wydawniczym sukcesem. Dziś wydawnictwo jest w dziesiątce największych w kraju, a poza „Poradnikiem Podatnika” wydaje ponad 97 publikacji cyklicznych, drukowanych, kilkaset e-booków oraz 86 bezpłatnych e-letterów. WiP oferuje profesjonalne treści w wielu formach: poradniki, czasopisma, książki, ebooki, portale internetowe i aplikacje mobilne.

Oferta wydawnictwa dostępna jest w sklepie internetowym FabrykaWiedzy.com.