Izabela Mucha, dyrektor wycen na region Europy Środkowo-Wschodniej w BNP Paribas Real Estate
Izabela Mucha, dyrektor wycen na region Europy Środkowo-Wschodniej w BNP Paribas Real Estate

Izabela Mucha została mianowana dyrektorem działu wycen na region Europy Środkowo-Wschodniej w BNP Paribas Real Estate. Nowa dyrektor będzie odpowiadać za koordynację działań zespołów ds. wycen nieruchomości w Polsce, Rumunii na Węgrzech w Republice Czeskiej oraz w innych krajach Regionu.

Izabela Mucha posiada ponad 13 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Przed dołączeniem do BNP Paribas Real Estate pracowała w firmie Cushman & Wakefield, gdzie kierowała działem wycen i doradztwa. Zajmowała się również zarządzaniem nieruchomościami oraz wycenami w firmie Colliers International.

Izabela Mucha jest absolwentką Ekonomii Uniwersytetu Łódzkiego. Posiada również tytuł magistra Wycen i Zarządzania Nieruchomościami uzyskany na Sheffield Hallam University. Izabela jest członkiem RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors), a także licencjonowanym zarządcą i pośrednikiem nieruchomości.

– Dołączenie Izabeli do BNP Paribas Real Estate to duże wzmocnienie naszego zespołu. Jestem przekonany, że doświadczenie Izabeli oraz jej pasja i zaangażowanie pozwolą na dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości usług, dzięki którym BNP Paribas Real Estate zajmuje wiodącą pozycję w Europie – mówi Erik Drukker, dyrektor zarządzający działami wynajmu powierzchni oraz wycen w BNP Paribas Real Estate.