Butik Roberta Kupisza

Marka Robert Kupisz dostępna jest obecnie w kilku prestiżowych centrach handlowych w naszym kraju. Do tej pory odzież projektanta była także dostępna dla klientów za pośrednictwem multibrandowego sklepu online mostrami.pl.

Jak ustaliła redakcja Retailnet Robert Kupisz zdecydował się na otwarcie oficjalnego butiku online, w którym będzie można kupić pełną kolekcję jego odzieży i dodatków. Sklep online ruszy 5 czerwca br. Będą w nim dostępne ubrania nie tylko z bieżącej kolekcji, ale także z kilku wcześniejszych prezentowanych na wybiegach. Premiera sklepu internetowego zbiegła się z datą pokazu jego najnowszej kolekcji „Anarchy”.

Ostatni stacjonarny butik projektanta został otwarty kilka miesięcy temu w Centrum Handlowym Klif w Gdyni. Dwupoziomowy sklep marki działa także w Galerii Mokotów, w części zwanej złotą aleją. Wszystkie salony Roberta Kupisza charakteryzuje industrialny design.

Obecnie działa 9 butików, w których można zakupić kolekcje projektanta. Odzież Roberta Kupisza poza CH Klif w Gdyni czy Galerią Mokotów w Warszawie, jest także dostępna w Galerii Rzeszów czy CH Silesia City Center.

Kolekcje projektanta dedykowane są zarówno do kobiet jak i do mężczyzn i inspirowane są przede wszystkim stylem ulicy. Robert Kupisz rozszerzył dostępne w sprzedaży kolekcje sezonowe o wprowadzenie stale rozszerzającej swoją ofertę linii Qπш Forever, do której włączane są produkty w stylu grunge.

Obecnie marka Qπш Robert Kupisz stawia na dalszy rozwój, poza budową własnej platformy sprzedaży online, firma planuje rozszerzenie sieci butików firmowych w Polsce oraz ekspansję za granicą.