Salon Yes w Starym Browarze

Spółka Yes Biżuteria, do której należy sieć salonów Yes oferujących złotą i srebrną biżuterię planuje dalszy rozwój na terenie kraju. Firma od pewnego czasu regularnie modernizuje sklepy działające od dłuższego czasu na naszym rynku w centrach handlowych.

– Obecnie mamy 110 salonów Yes zlokalizowanych na terenie całej Polski, z czego trzy oznaczone jako Prestige z najbardziej ekskluzywnymi wyrobami w Galerii Mokotów oraz Domu Mody Klif w Warszawie, a także w CH Galaxy w Szczecinie. Jednak nie poprzestajemy na tym i zamierzamy nieustannie rozwijać sieć salonów o kolejne lokalizacje. Każdy z salonów Yes to ekskluzywny koncept, w którym dbamy aby jakość oraz standard obsługi były zawsze na najwyższym poziomie, a także pragniemy, aby wszystkie obecne oraz nowe salony zapewniały naszym klientom komfort. Dlatego też sukcesywnie zmieniamy wystrój wnętrz naszych salonów według nowego konceptu. Nowe wnętrza nasi klienci mogą zobaczyć już w Starym Browarze w Poznaniu, CH Galaxy w Szczecinie, Domu Mody Klif w Warszawie, Galerii Amber w Kaliszu, Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu oraz w warszawskiej Sadybie – mówi w rozmowie z Retailnet Paweł Korobacz, dyrektor ds. ekspansji i organizacji sieci detalicznej Yes.

Firma Yes Biżuteria planuje do końca roku otworzyć także kilka nowych sklepów w centrach handlowych w miastach różnej wielkości.

– W bieżącym roku zostały otwarte dwa sklepy według dotychczasowego konceptu. Znalazły się one w CH Atrium Felicity w Lublinie i w Siedlcach oraz została przeprowadzona relokacja sklepu w warszawskiej Arkadii. Do końca 2014 roku planujemy jeszcze kilka otwarć nowych placówek – w Olsztynie w Galerii Warmińskiej (otwarcie salonu we wrześniu 2014), w Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze (otwarcie w listopadzie 2014) oraz w 2-3 innych lokalizacjach, których jeszcze nie możemy zdradzić – dodaje Paweł Korobacz.

Yes działa na polskim rynku od 1981 roku. W ofercie marki można znaleźć biżuterię i zegarki. Od 2003 roku oferta Yes dostępna jest także poza salonami stacjonarnymi – w sklepie internetowym pod adresem www.yes.pl.

Przedstawiciele firmy Yes będą uczestniczyć w tegorocznym Shopping Center Forum 2014. Więcej szczegółów na temat SCF 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.