Galeria Sudeckiej
Galeria Sudeckiej

Galeria Sudeckiej

W centrum handlowo-rozrywkowym w Jeleniej Górze, realizowanym przez Echo Investment, otwarty zostanie salon sieci Gino Rossi.

Sklep Gino Rossi w Galerii Sudeckiej dysponował będzie powierzchnią 80 mkw. Firma specjalizuje się w sprzedaży obuwia klasy premium. Firma zaistniała na polskim rynku w 1992 roku. Pierwszy sklep firmowy Gino Rossi został otwarty w 1994 roku w Sopocie. Obecnie marka posiada 82 salony w Polsce i 6 za granicą.

– Gino Rossi to lider wśród sieci oferujących markowe obuwie w segmencie premium. Bardzo się cieszymy, że ta firma wzbogaci ofertę modową Galerii Sudeckiej. Finalizujemy kolejne umowy ze znanymi markami odzieżowymi. Jesteśmy przekonani, że Galeria Sudecka okaże się sukcesem, ponieważ posiadamy w swoim portfolio projekty, w których zdecydowanie sprawdziło się wzmocnienie oferty i wprowadzenie nowych funkcji. Przykładem takich działań jest Galeria Echo w Kielcach, obecnie bijąca rekordy popularności. Receptą na sukces w naszym wydaniu jest nie tylko umiejętny dobór oferty inwestycji, ale przede wszystkim aktywne zarządzanie poparte z jednej strony doświadczeniem, a z drugiej otwartością na współpracę z najemcami. – mówi Marek Gładki, dyrektor Zespołu Komercjalizacji i Marketingu w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.

Realizacja Galerii Sudeckiej przebiega zgodnie z harmonogramem. Wykonawcą stanu surowego jest Eiffage Polska Budownictwo SA. Aktualnie na placu budowy trwają prace związane z realizacją kondygnacji +1. Otwarcie Galerii Sudeckiej zaplanowano na IV kw. 2014 roku.

Galeria Sudecka powstaje w dzielnicy Zabobrze, w miejscu działającego od ponad 13 lat CH Echo. W programie centrum zaplanowano 100 sklepów, restauracji i punktów usługowych oraz wielosalowe kino Helios z częścią kawowo-barową, a także klub fitness Fabryka Formy.

Wśród najemców Galerii Sudeckiej, oprócz hipermarketu Auchan, kina Helios i klubu fitness Fabryka Formy są już m.in. sklepy z Grupy LPP (Reserved, House, Mohito, Cropp Town, Sinsay), a także RTV Euro AGD, Go Sport, Martes Sport, Smyk, Empik, Jupi Park, CCC, Wojas, Top Secret, Diverse, Rossmann, Yes, Matras, Giacomo Conti, Wójcik, Świat Zabawek, North Fish, Kuchnia Polska, Thai Restaurant, Berlin Doner Kebap i inni.

W projekcie Galerii Sudeckiej inwestor przewidział 45 000 mkw. powierzchni handlowej. Najpierw powstanie galeria sklepów, butików i punktów usługowych oraz kino – pierwszy w mieście multiplex. Ostatnim etapem realizacji Galerii Sudeckiej będzie budowa retail parku, w ramach którego powstanie między innymi wielkopowierzchniowy sklep DIY. Do dyspozycji klientów zostanie oddanych ponad 1 800 miejsc parkingowych.

Szczegółowe informacje na temat realizacji Echo Investment zostaną przedstawione podczas wrześniowych targów SCF na stoisku 5.2. Firma jest też sponsorem After Party SCF 2014. Więcej szczegółów na temat Shopping Center Forum 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.