Park Handlowy Bielany
Obecnie IICGP rozbudowuje Park Handlowy Bielany

Park Handlowy Bielany już niedługo zaprosi klientów nie tylko do multipleksu, ale także do nowoczesnego klubu fitness. Inter Ikea Centre Group Poland podpisała właśnie umowę najmu z siecią Fitness Academy.

Klub zajmie lokal o powierzchni 1451 mkw. w nowej, rozbudowywanej części galerii handlowej.  Ważnym udogodnieniem będzie darmowa strefa Kids Play – miniprzedszkole z programem sportowo-edukacyjnym dla dzieci. Rodzice wybierający się na siłownię czy aerobik będą mogli pozostawić maluchy (od 3 roku życia) w sali zabaw pod opieką  animatorów.

Dzięki podpisanej umowie klub Fitness Academy w rozbudowanym Parku Handlowym Bielany będzie czwartym punktem sieci we Wrocławiu. Obecnie sieć Fitness Academy liczy pięć klubów w trzech miastach: Wrocławiu, Krakowie i Katowicach. Jej właścicielem jest Grupa Benefit Systems. W regionach, w których działa Fitness Academy, średnio w IV kwartale 2013 roku korzystało z kart MultiSport prawie 100 tys. pracowników firm i instytucji.

Według planów rozbudowany i zmodernizowany Park Handlowy Bielany przyjmie klientów w 2015 roku. Znaczne powiększy się powierzchnia handlowa: z obecnych 80 tys. mkw. do niemal 150 tys. mkw. Będzie mógł zaoferować klientom około 200 sklepów, duży food court z restauracjami i kawiarniami, strefy spotkań skierowane do różnych grup oraz nowoczesne kino z 8 salami projekcyjnymi.

Przedstawiciele Inter Ikea Centre Group Poland będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014 Fall Edition. Swoje projekty zaprezentują przy stoisku 5.7.