Galeria Bronowice
Galeria Bronowice

Kilka dni temu w Galerii Bronowice otwarte zostały dwa nowe sklepy z branży fashion: znajdujący się na parterze obuwniczy salon Bata oraz Recman. Jako trzeci nowy punkt, już spoza branży odzieżowej, dołączył do nich salon T-Mobile.

Salon marki Bata zajął lokal o powierzchni około 294 mkw. Oferuje kolekcje butów i akcesoria (torebki, teczki, odzież skórzaną, paski, portfele oraz środki do konserwacji i pielęgnacji obuwia).

Salon Recman o powierzchni 105 mkw. znajduje się na 1 piętrze galerii. W swojej ofercie ma elegancką odzież dla mężczyzn oraz akcesoria.

Najmniejszy z nowych salonów, punkt T.Mobile, znajduje się na parterze, nieopodal jednego z wejść do centrum handlowego i zajmuje powierzchnię około 46 mkw.

Bata w Galerii Bronowice
Bata w Galerii Bronowice

Galeria Bronowice to kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy o powierzchni użytkowej wynoszącej 60 tys. mkw. Położony w północnej części Krakowa obiekt stanowi ważne dopełnienie przestrzeni handlowej tej części miasta. Oferta galerii to 150 sklepów (docelowo), kawiarni i restauracji, w tym kilka po raz pierwszy goszczących w Krakowie, jak np. Salewa, H&M Home, elektromarket Saturn, największy jednopoziomowy hipermarket Auchan. Ponadto w Galerii Bronowice działają m.in.: Deichmann, 4F, CCC, H&M, House, KiK, Lavard, Mohito Butik I Like, Kulig, Ryłko, Sinsay, Swiss City Sport, Bartek, Sizeer, Monnari, Matras, Krakowska Manufaktura Czekolady, Takko Fashion, Yes, Vision Express oraz restauracje KFC, McDonalds, North Fish, Subway, Sphinx. Klienci mogą też skorzystać z nowej propozycji, nieobecnej w innych galeriach handlowych miasta, związanej ze sztuką i rozrywką.

Inwestorem jest Auchan Polska sp. z o.o. Oddział Immochan w Piasecznie. Galeria Bronowice została otwarta 30 listopada 2013 roku; w pierwszy weekend odwiedziło ją ponad 90 tys. osób.

Firma Immochan będzie wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014. Projekty firmy będzie można zobaczyć na stoisku 4.4.