Galeria Wisła
Galeria Wisła

Do grona najemców Galerii Wisła w Płocku dołączyła nowa kawiarnia – Cafe Wisła. Lokal o powierzchni 96 mkw. znajduje się na pierwszym piętrze galerii, blisko windy łączącej wszystkie kondygnacje centrum. Przestrzeń ze stolikami jest otwarta, ale nie brakuje w niej kącików z kameralną atmosferą.

– Od dawna chciałem w naszej ofercie wprowadzić jakiś słodki akcent. Pojawiła się możliwość, by skupić wszystko pod jednym dachem. Teraz do restauracji i kręgielni dołączyła kawiarnia – mówi Artur Gałach, właściciel działających także w Wiśle Arturo Ristorante i Arturo Bowling Club. – Nasze motto to jakość niebudząca wątpliwości. Ciasta sprowadzamy ze sprawdzonej firmy z Łodzi, lody robimy na miejscu. Receptur oraz sposobu wykonania nauczył nas technolog z Włoch. Mamy także wspaniałą mieszankę kawy, tak, by zadowolić najbardziej wybrednych wielbicieli espresso. Do tego desery lodowe, szejki, orzeźwiające napoje.

Cafe Wisła
Cafe Wisła

Zarządzana przez CREAM Galeria Wisła mieści się w samym centrum największej dzielnicy Płocka – Podolszycach. W odległości 10 minut jazdy samochodem od galerii mieszka 131 tys. osób. Całkowita strefa oddziaływania obejmująca swoim zasięgiem teren oddalony o maksymalnie 30 min jazdy samochodem to 203 tys. potencjalnych klientów. Galeria Wisła zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu ulic: Wyszogrodzkiej i Jana Pawła II, w otoczeniu największych płockich osiedli. Obiekt działa od listopada 2008 roku.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management, oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań deweloperskich i project management. CREAM zarządza obecnie portfolio 18 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu „convenience”, obiekty multifunkcjonalne, obiekty biurowe i nieruchomości typu „stand alone”.