Perfumeria Douglas
Perfumeria Douglas

Perfumeria Douglas

Firma nie zwalnia tempa rozwoju w naszym kraju. Niebawem Douglas planuje otwarcia kilku nowych perfumerii w centrach handlowych.

– Na przełomie lipca i sierpnia planujemy otwarcie nowej perfumerii w Galerii Amber w Kaliszu. We wrześniu nowa perfumeria Douglas pojawi się także w Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Jesteśmy także w trakcie rozmów dotyczących trzech kolejnych otwarć, w niezwykle interesujących i rokujących lokalizacjach w galeriach handlowych – twierdzi Katarzyna Dąbrowska, Expansion & Investment Director Douglas Polska.

Przedstawiciele firmy Douglas ponownie będą uczestniczyć w Shopping Center Forum. Wtedy też będzie można z nimi porozmawiać na temat ewentualnej współpracy.

– Firma Douglas Polska zdecydowała się na udział w tegorocznej edycji Shopping Center Forum gdyż jest to dla nas doskonała okazja do nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych, prowadzenia rozmów z wynajmującymi i agencjami wspierającymi oraz wymiany doświadczeń z innymi najemcami – mówi z rozmowie z Retailnet Katarzyna Dąbrowska.

– Udział w Shopping Center Forum daje także możliwość poznania nowych projektów i weryfikacji istniejących trendów rynkowych. A to wszystko w jednym miejscu – dodaje.

Obecnie na naszym rodzimym rynku działa 110 perfumerii sieci. Douglas Polska to sieć perfumerii z asortymentem ponad 20 tys. produktów luksusowych i popularnych. W wybranych salonach działają też dodatkowe usługi, np. Szkoły Makijażu i gabinety spa.

W Polsce Douglas obecny jest od 2001 roku i posiada sklepy o łącznej powierzchni ponad 30 tys. mkw. Sieć zatrudnia ponad 1,3 tys. osób. Douglas House of Beauty w warszawskiej Arkadii to flagowy sklep sieci. Klienci mogą zakupić produkty oferowane przez sieć także za pośrednictwem sklepu internetowego.

Więcej szczegółów na temat Shopping Center Forum 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.