Domoteka
Domoteka

 

Domoteka
Domoteka

Grono najemców Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka powiększy się o biuro podróży Neckermann Polska. Sieć otworzyła swój oddział w centrum 7 czerwca br. Lokal Neckermann zajmuje 77 mkw. i jest usytuowany na paterze centrum, obok baru Gravitan. Właścicielem Domoteki jest Inter Ikea Centre Group Poland.

Nowe biuro dołączy tym samym do sieci 65 biur własnych i franschisingowych touroperatora, zlokalizowanych w prestiżowych punktach dużych miast.

Neckermann Polska należy do jednego z największych koncernów turystycznych w Europie – Thomas Cook Group plc, który szczyci się 170-letnią tradycją. Obecne na polskim rynku od 16 lat biuro znajduje się w gronie organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej.

Inter Ikea Centre Group Poland należy do grupy spółek Ikea. Tworzy, rozwija i zarządza lokalizacjami handlowymi – w których istotną część stanowi sklep Ikea. Obecnie firma jest właścicielem i zarządza ośmioma parkami i centrami handlowymi (łącznie z Wola Park), zlokalizowanymi w największych miastach kraju: Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu. Ponadto, prowadzi prace nad dwoma kolejnymi projektami: budową centrum handlowego w Lublinie oraz rozbudową Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu.

Przedstawiciele Inter Ikea Centre Group Poland będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014 Fall Edition. Swoje projekty zaprezentują przy stoisku 5.7.