Salon Greenpoint w Gemini Park Tarnów
Salon Greenpoint w Gemini Park Tarnów

Marka odzieżowa Greenpoint z początkiem czerwca 2014 roku otworzyła swój salon w Gemini Park Tarnów. Dzięki temu oferta modowa obiektu poszerzyła się o znaną, polską firmę modową należącą do spółki Fandango.

W nowo otwartym salonie o powierzchni 70 mkw. znajduje się bogaty wybór odzieży damskiej. Dodatkowo, marka oferuje akcesoria tj.: torebki, paski, szale, czapki czy okulary.

– Nowo otwarty salon Greenpoint doskonale wpisuje się w charakter naszego centrum handlowego, które oferuje bogaty wybór znanych, cenionych i często niedostępnych dotychczas w regionie marek. Jestem przekonany, że sklep ten przyciągnie do nas klientki, które cenią sobie modny wygląd. Obecnie prowadzimy rozmowy z kolejnymi znanymi brandami, o czym już niebawem będziemy informować – mówi Zbigniew Nowak, dyrektor Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów.

Obecnie Gemini Park Tarnów tworzy blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych zlokalizowanych na 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu. Należąca do spółki Fandango marka Greenpoint będzie stanowiła uzupełnienie sektora mody damskiej, które tworzą już brandy takie jak znane Stradivarius, Reserved, Mohito, Monnari, Solar, Mango, C&A, KappAhl, Orsay, Medicine, Top Secret i wiele innych. Ofertę dla kobiet tworzą także brandy specjalizujące się w artykułach bieliźniarskich, m.in. Atlantic, Intimissimi, Gatta czy Calzedonia.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą centrum.
Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, o łącznej powierzchni ok. 80 tys. mkw., w tym 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holding.

Gemini Holding zaprezentuje swoje projekty podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014 przy stoisku 4.6/4.7