CH Wola Park
CH Wola Park

Warszawskie Centrum Handlowe Wola Park wzbogaca swoją ofertę gastronomiczną. Do grona najemców obiektu dołączyła restauracja Olimp, w której można zjeść różnorodne dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej.

Nowy lokal działa w oparciu o system samoobsługowy, w którym klienci sami zestawiają posiłki i wybierają wielkość porcji, a następnie płacą za nie według wagi. Jest to 22. restauracja Olimp w Polsce i 5. otwarta w tym roku.

Lokal sieci Olimp został otwarty w strefie restauracyjnej, na pierwszym piętrze Centrum Handlowego Wola Park i zajmuje blisko 80 mkw. W menu restauracji codziennie znajdują się nowe posiłki, a wszystkie dania są przyrządzane na bieżąco, tego samego dnia.

– Nasza restauracja działa w nietypowym formacie. Zależy nam na luźnej i nieformalnej atmosferze. Odwiedzający nasz lokal mogą samodzielnie wybierać posiłki i zestawiać je w kreatywny sposób oraz dopasowywać wielkość porcji do swojego apetytu, płacąc przy tym stałą cenę za 100 g. Działamy na rynku od prawie 20 lat i wiemy, jak zmieniają się upodobania kulinarne Polaków. Aby osiągnąć sukces poza świetną ofertą i obsługą ważna jest także doskonała lokalizacja. Wierzymy, że Wola Park to dobra baza do dalszego rozwoju, a nasza restauracja w tym centrum szybko przekona do siebie klientów z tej części Warszawy – mówi Piotr Niemiec z Grupy Gastromall, właściciela marki restauracji Olimp.

Centrum Handlowe Wola Park to kompleks handlowy w którym na dwóch poziomach znajduje się ponad 180 butików i sklepów, a w nich szeroka oferta odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyków, a także artykułów sportowych i wyposażenia wnętrz. Swoje sklepy mają tu m.in. takie marki jak: 4F, Aldo, Apart, Bata, Big Star, C&A, Deichmann, Diverse, Douglas, Duka, Ecco, Empik, Galeria Milano, Gino Rossi, Go Sport, H&M, Happy Mum, HiMountain, KappAhl, Levi’s Lee & Wrangler, Marilyn, Mega Punkt, Molton, Mothercare, Okaidi, Organique, Orsay, Próchnik, Reserved, Ryłko, Sephora, Simple, Smyk, Springfield, Stradivarius, SuperPharm, Tatuum, Tommy Hilfiger, Venezia, Vistula, Willsoor, Wólczanka i Zara. W centrum znajdują się także salony fryzjerskie Frederic Moreno, Haircoif i Happy Days oraz dwupoziomowy hipermarket sieci spożywczej Auchan. Wola Park posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową, w tym bogaty wybór kawiarni i restauracji oraz dwupoziomowe Multikino i klub fitness Calypso. Parking pomieści 3 tys. samochodów.

Nowy właściciel Centrum Handlowego Wola Park – Inter IKEA Centre Group Poland, planuje jego rozbudowę.

Więcej o rozbudowie obiektu będzie można dowiedzieć się podczas Shopping Center Forum 2014. Inter Ikea zaprezentuje swoje projekty przy stoisku 5.7.