Cukiernia Karpicko
Cukiernia Karpicko

W Arkadach Wrocławskich pojawiła się nowa marka – Cukiernia Karpicko. Lokal o powierzchni 60 mkw. znajduję się na parterze centrum handlowego przy wejściu od ul. Nasypowej. Jest to drugi lokal sieci we Wrocławiu.

Cukiernia Karpicko jest rodzinną firmą, która powstała w 1990 roku. Wyroby oferowane przez cukiernię, to pełen asortyment cukierniczy. Aktualnie sieć sprzedaży stanowi ponad 20 punktów handlowych zlokalizowanych zarówno w centrach handlowych jak i przy ulicach handlowych miast.

– Cukiernia Karpicko ma świetną lokalizację w Arkadach Wrocławskich, przy jednym z głównych wejść. Zapewne szybko zyska popularność wśród naszych klientów, tym bardziej, że oferta cukiernicza jest naprawdę bardzo bogata – mówi redakcji Retailnet Katarzyna Dudek z Działu Komercjalizacji CH Arkady Wroclawskie.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajduję się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1 100 miejsc parkingowych. W centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne Fitness Academy oraz 10-salowe kino Multikino.