Salon optyczny SunLoox
Salon optyczny SunLoox

Salon optyczny SunLoox

Firma Jawro, która rozwija w naszym kraju sieci salonów SunLoox oraz Loox Galeria Optyki po ekspansji na warszawskim rynku, planuje kolejne otwarcia w innych dużych miastach kraju.

– Na tę chwilę koncentrujemy się głównie na stolicy, ponieważ chcemy umocnić swoją pozycję na tym rynku. Poza ostatnim otwarciem na Targówku oraz kolejnym, które nastąpi niebawem, planujemy w Warszawie posiadać jeszcze 5-6 nowych salonów. Rozważamy otwarcia zarówno w nowych obiektach, jak i tych najbardziej prestiżowych, już działających. Będziemy też otwierać nowe lokalizacje w innych dużych miastach – mówi w rozmowie z Retailnet Robert Ukraiński, General Manager spółki Jawro.

– Jesteśmy w stanie dostosować ofertę Loox Galeria Optyki do każdego z obiektów. Może to być zarówno obiekt z ofertą typowo modową, jak i tradycyjne centrum rodzinne. Koncept SunLoox będzie rozwijany w największych centrach handlowych danego regionu. Na tę chwilę stawiamy wyłącznie na centra handlowe. Nie wykluczamy jednak w przyszłości otwarć przy prestiżowych ulicach handlowych. Obecnie na naszym rynku galerie handlowe mają dużą przewagę nad ulicami, bo ich oferta jest dobrana do profilu klienta. A jak wiadomo klient lubi robić pełne zakupy w jednym miejscu i w jak najszybszym czasie. Ponadto planujemy w najbliższych miesiącach bardziej rozwinąć sprzedaż internetową – dodaje Robert Ukraiński.

Firma Jawro otworzyła swój najnowszy salon SunLoox w CH Galaxy w Szczecinie. Ponadto sklepy SunLoox znajdują się także w Centrum Stary Browar w Poznaniu oraz w Centrum Handlowym Riviera w Gdyni. Koncept ten charakteryzuje się nowoczesnym wyposażeniem wnętrza oraz bardzo szeroką ofertą oprawek cenionych marek na świecie.

Firma Jawro poza konceptem SunLoox rozwija także sieć salonów optycznych Loox Galeria Optyki. Sklepy tej sieci różnią się głównie mniejszą powierzchnią sprzedażową. Na tę chwilę w centrach handlowych na terenie kraju działa 15 salonów Loox Galeria Optyki. Mieszczą się one w galeriach m.in. w: Warszawie, Bełchatowie, Gliwicach, Gorzowie Wielkopolskim, Kaliszu, Krakowie, Opolu, Poznaniu, Sopocie, Zabrzu czy w Ostrowie Wielkopolskim.