Galeria Warmińska

Od września 2014 roku w Olsztynie w Galerii Warmińskiej będzie działał salon TK Maxx. Będzie to pierwsza lokalizacja tej marki nie tylko w stolicy Warmii i Mazur, ale również w całym województwie.

Podpisanie umowy z angielską siecią kończy tym samym etap komercjalizacji, obejmującej najemców wielkopowierzchniowych.

– Lokalizacje TK Maxx powstają w miastach o określonej sile nabywczej oraz liczbie mieszkańców. Salon brandu, który otworzy się w Galerii Warmińskiej będzie pierwszym i jedynym w Olsztynie. Dwukondygnacyjna lokalizacja posiadać będzie 2,3 tys. mkw. Tym samym TK Maxx jest nie tylko ostatnim, ale i największym z najemców wielkopowierzchniowych Galerii Warmińskiej – mówi Mariusz Kowalczyk, leasing director z Libra Project, spółki odpowiedzialnej za komercjalizację powstającego przy ul. Tuwima i Sikorskiego obiektu.

TK Maxx jest marką grupy TJX Europe, wchodzącej w skład TJX Companies, Inc. Pierwszy sklep brandu powstał w 1994 roku w Anglii. W roku, w którym przypada jubileusz 20- lecia działalności, brand posiada blisko 400 sklepów w Europie, w tym ponad 23 w Polsce. Oferta produktowa TK Maxx obejmuje szeroki wybór odzieży, zarówno damskiej, męskiej jak i dziecięcej, a także butów, akcesoriów i dodatków dla domu. Model sprzedaży TK Maxx oparty jest na koncepcji off– price, polegający na sprzedaży produktów w cenach niższych od regularnych w Polsce i na świecie. Na niemal każdy ze sklepów przypada do 50 tys. produktów.

Branża fashion w Galerii Warmińskiej reprezentowana będzie przez brandy hiszpańskiej grupy Inditex: Zara, Pull&Bear, Bershka, Stradivarius, Oysho, Massimo Dutti, szwedzką markę H&M czy też polską grupę LPP, która ulokuje w Galerii Warmińskiej wszystkie swoje brandy (Reserved, House, Cropp, Mohito, Sinsay oraz Home and You). Oprócz nich, w powstającym w Olsztynie obiekcie znajdą się m.in. Piotr i Paweł, Smyk Megastore, Empik, New Yorker, Martes Sport, Euro RTV AGD, Sephora, Douglas, Carry, CCC, Deichmann, Rossmann, Promod, Camaieu, Orsay, Tally Weijl, Solar, Hexeline, Simple, Deni Cler, Unisomo, Pierre Cardin, Vistula, Wólczanka, Bytom, Camel Active, Venecja, Kazar, Ryłko, Gino Rossi, Lavard, Levi`s, Taranko, , Vans, Lee, Wrangler, Big Star, Diverse, Nike, Adidas, Gatta, Ecco, Kruk, Apart, Yes, Medicine, Tatuum, 4F, Jack Wolfskin, Americanos, Mustang, Oui, Patrizia Pepe, Pinko, Furla, Versace, Roberto Cavalii, Mc’Donald’s, KFC, North Fish, Subway i wielu innych.